Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Okulary pływackie.

Moderator: Grappling Awatar Pinecone

Okulary pływackie.

Jaki sprzęcior polecacie?

Co sądzicie o szwedkach, pływa ktoś w nich? Kuszą ceną i "mirrorem", ale brak uszczelki/ sam plastik troszke odstrasza. Jak się w tym pływa?

Ja obecnie pływam w Arena X - Ray, ale niestety mocno parują co mi poważnie przeszkadza.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Jeśli chodzi o szwedki to musisz wziąć od kogoś i popłynąć parę basenów w ciemno nie kupuj bo to bardzo specyficzny rodzaj okularów, ja zawsze pływałem w Speedo mam ten model i są bardzo fajne

Jeśli nie startujesz w zawodach i nie robisz często startów ze słupka to według mnie nie ma co się katować szwedkami czy okularami zawodniczymi typu Speedo Aquasocket. Takie okulary nie mają prawa spaść przy skoku do wody przez to mocno wbijają się w oczodoły i są mega niewygodne. Od siebie polecam mało popularną u nas firmę Aqua Sphere. W swoich ukularach robią uszczelki z jakiegoś bardzo miękkiego materiału, który aż lekko lepi się do skóry. Żadne Speedo czy Areny tak dobrze mi nie leżały. Jednak z okularami jak z butami, najlepiej przymierzyć, inaczej to kupowanie w ciemno.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów