Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 140

Wątek: telewizor jaki wybrać

Jaszczomp BF
    Samsung (stronę wstecz) w cenie mojego auta więc się nie wypowiem ... ale kalibrację masz często dostępne w necie/na YT jak wykonać aby obraz był jak najlepszy, kalibrować nie musisz, ale kupując TV za parę koła często masz możliwość dostosować właśnie TV

Tu masz jakiś pogląd:

Tak poczytalem rano i jednak chyba lepiej brac QLED samsunga niz OLED lg czy sony bo jednak OLED moze powodowac te wypalenia czy jak to zwac przy danym logo programu ktory czesto ogladamy itd
    A wiec wypadnie na samsunga QLED seria 80tka czy cos takiego ale jak ktos ma uwagi to pisac bo zakup pewnie za pare tyg to mam czas

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Samsung (stronę wstecz) w cenie mojego auta więc się nie wypowiem ... ale kalibrację masz często dostępne w necie/na YT jak wykonać aby obraz był jak najlepszy, kalibrować nie musisz, ale kupując TV za parę koła często masz możliwość dostosować właśnie TV

Tu masz jakiś pogląd:
    Patrzylem maszyny do kalibracji od 50tys do 100tys

Sztywny Pal Azji
    Ziki OLED się wypala, taka technologia, organiczne diody z czasem tracą jasność. Natomiast czerń niesamowita. Jak oglądasz głównie w dzień albo nie jesteś wrażliwy na świecącą czerń, to LCD będzie lepszym rozwiązaniem jeśli leci u Ciebie 16h dziennie TV DiscoBiałystok z nieprzeźroczystym logo.

Co do kalibracji. Są tańsze rozwiązania. Możesz także zawołać kogoś z profesjonalnym sprzętem i zapłacić za kalibrację.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 24-08-19 o 16:22

Jaszczomp BF
    O ile dalej to funkcjonuje to jak wykupisz subskrypcję na HDTV (ze 30zł max) to możesz poprosić aby przesłali dane kalibracji ... trzeba by się zorientować czy dalej funkcjonuje oraz czy pod TV jakie Cię interesuje też będzie (nie wiem czy każdy model jest inny czy po prostu dla serii może być ogólna kalibracja)

Mądre głowy mówią że kalibracja pod konkretny tv.

Sztywny Pal Azji
    Jeszcze tylko jedna kwestia, czy zikiemu to potrzebne. Jak on ogląda filmy streamowane w 480p. Do tego to nie warto kalibrować telewizora

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Sog

Swoja droga 10k za tv..., no dla zikiego to moze jak 100zł ale nadal uwazam że tyle hajsu wy*** za ten mebel zeby nawet te pare razy na tydzien ogladnac wiadomości to przesada

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Jeszcze tylko jedna kwestia, czy zikiemu to potrzebne. Jak on ogląda filmy streamowane w 480p. Do tego to nie warto kalibrować telewizora
    Wykupie konto i bede piracił lepsza jakość

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Sog

Swoja droga 10k za tv..., no dla zikiego to moze jak 100zł ale nadal uwazam że tyle hajsu wy*** za ten mebel zeby nawet te pare razy na tydzien ogladnac wiadomości to przesada
    Ja kinoman jestem stary a wiec tv podstawa, jak wyszedl z 3d to musialem miec z 3d itd...kazdy ma inne potrzeby a ze na koksy nie wydaje juz fortuny to ....

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ziki OLED się wypala, taka technologia, organiczne diody z czasem tracą jasność. Natomiast czerń niesamowita. Jak oglądasz głównie w dzień albo nie jesteś wrażliwy na świecącą czerń, to LCD będzie lepszym rozwiązaniem jeśli leci u Ciebie 16h dziennie TV DiscoBiałystok z nieprzeźroczystym logo.

Co do kalibracji. Są tańsze rozwiązania. Możesz także zawołać kogoś z profesjonalnym sprzętem i zapłacić za kalibrację.
    Masz racje do takich samych wniosków doszedłem

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Ja kinoman jestem stary a wiec tv podstawa, jak wyszedl z 3d to musialem miec z 3d itd...kazdy ma inne potrzeby a ze na koksy nie wydaje juz fortuny to ....
    Rodzice swego czasu kupili z 3d, ani razu nikt nie ogladal nic w 3d, nawet okulary nie wyjete z pudelka

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Rodzice swego czasu kupili z 3d, ani razu nikt nie ogladal nic w 3d, nawet okulary nie wyjete z pudelka
    Mialem podobnie tzn z 5 filmow obejrzałem i tyle

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Ziki, musi mieć pocieracze w 4k full hd 3d żeby kutasy z ramy wylatywały bo inaczej to nie pranie kapucyna. Swoją drogą, ciekawy jestem jakie to przezycie obejrzeć np Jankesa jak trenuje na takim wyjebanym ekranie, bo już na moim 32' manta za 500zl z aszana robi wrażenie może kiedyś...
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 25-08-19 o 15:23

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów