Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 140

Wątek: telewizor jaki wybrać

telewizor jaki wybrać

szukam sobie tv, pora coś znaleźć przed euro
    i teraz pytanie co wybrać ? plazmę czy leda? jaki model?
    interesuje mnie powiedzmy 42 cale, full hd, dobra jakość obrazu przy filmach i jak bym się ewentualnie w konsolę wyposażył w grach,porządne kąty widzenia,wejście usb pozwalające oglądać filmy z napisami avi oraz hd.
    w ostateczności może być bez usb bo z tym najmniejszy kłopot. Nie ma dla mnie wogólę znaczenia czy będzie cienki czy gruby mam dużo miejsca,kwestia poboru prądu to tez mniejszy problem
    kasy bym mógł przeznaczyć coś koło 3 tys.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Panasonic 42'' TX-P42G30E
    Plazma, usb, dobra cena, gwarancja 5 lat

tyle że ten panasonic ma kłopoty z polskimi znakami w napisach według opinii kilku stronach
    tak patrzę co polecają to najczęściej Panasonic 42S30E ten model jest polecany, ma ktoś może?

Nie ma żadnych problemów z napisami.
    Zapisujesz napisy w formacie UTF/Unicode, na tv wybierasz takze kodowanie Unicode i jest wszystko dobrze.

no tak teraz poczytałem kilka testów w zasadzie oba te modele mają tą samą matryce więc obraz jest taki sam, droższy ma kilka więcej bajerów multimedialnych. Wychodzi że jeśli chodzi o jakość obrazu panasonic w tej cenie jest najlepszy.

Imho szkoda kasy na full hd przy tej wielkosci telewizora. Sam stalem przed dylematem doplacenia sporej kasy do full hd, ale przy przekatnej 51cali i jestem bardzo zadowolony, ze nie doplacilem. Przedewszystkim obraz jest rewelacyjny nawet przy ogladaniu z 2 metrow. Poza tym, ze wszyscy biadol o tym jakie to full hd jest super, i ze zwykle hd to juz przezytek, fakty okazaly sie inne. Prawda jest taka, ze jesli nie masz zamiaru wydawac grubej kasy na blueray, to nie ma sensu brac full hd. Sam sciagam filmy w hd (720p) i full hd na torrentach jest baaaardzo ciezko uswiadczyc. Wiec jesli zamierzasz z neta sciagac to szkoda kasy.

zdr

ps. na ps3 i xbox tez masz obraz w zwyklym hd 720p, wiec full hd zupelnie zbedne.

ps2. 42 cale to w ogole strasznie malo, ja mam 51 i jednak jest spory niedosyt. 42 cale to musialbys ogladac ciagle z max 2 metrow bo inaczej to lipa na maxa.
    Ostatnio edytowane przez Shiroi ; 29-02-12 o 16:02

Cytat Zamieszczone przez Shiroi Zobacz posta
    ps2. 42 cale to w ogole strasznie malo, ja mam 51 i jednak jest spory niedosyt. 42 cale to musialbys ogladac ciagle z max 2 metrow bo inaczej to lipa na maxa.
    I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno standardem było dwadzieścia parę cali w telewizorze kineskopowym
    The net is vast and infinite.

Cytat Zamieszczone przez piotrz24 Zobacz posta
    szukam sobie tv, pora coś znaleźć przed euro
    i teraz pytanie co wybrać ? plazmę czy leda? jaki model?
    interesuje mnie powiedzmy 42 cale, full hd, dobra jakość obrazu przy filmach i jak bym się ewentualnie w konsolę wyposażył w grach,porządne kąty widzenia,wejście usb pozwalające oglądać filmy z napisami avi oraz hd.
    w ostateczności może być bez usb bo z tym najmniejszy kłopot. Nie ma dla mnie wogólę znaczenia czy będzie cienki czy gruby mam dużo miejsca,kwestia poboru prądu to tez mniejszy problem
    kasy bym mógł przeznaczyć coś koło 3 tys.
    Do oglądania filmów lepsza plazma. Do wiadomości itp LCD. Plazma niestety ciągnie dużo prądu. Pomyśl nad OLED. Tańsza eksploatacja i mniejsze wymiary od pozostałych. W cenie się zmieścisz.

Cytat Zamieszczone przez Hawthorns Zobacz posta
    I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno standardem było dwadzieścia parę cali w telewizorze kineskopowym
    Nie tak dawno, to nie bylo telefonow i listy sie pisalo.

Po prostu 42 cal telewizor nie jest przeznaczony do ogladania z wiekszej odleglosci niz 2 metry, tym bardziej w hd.

42 cale w zupełności mi wystarczy , i tak coś będe musiał wyjebać bo miejsce mi się kończy w pokoju

12. Wybierz suplementy dla siebie

Gwiezdna Gwardia Awatar Hardened
    Wyburz ściany

Poczciwy dzik
    bez zastanawiania bierz full hd

Za jakiś czasz jak większoś osób pomyślisz o jakimś hd player, blu-ray

hm mam teraz monitor fullhd 24 cale i jak zapuści się się materiał hd od razu widać różnice, wiec nie bardzo wierze w bezsens kupna hd

Plazma ciagnie w chuj pradu wiec najpierw przelicz czy chcesz tyle placic, ja bym nie bral. Poza tym o ile cos sie nie zmienilo to slaba czarna barwe ma. Osobiscie tv nie mam od wielu lat i nie umiem sobie wyobrazic powodu przez ktory mialbym to zmienic.
    Ostatnio edytowane przez Lenny ; 01-03-12 o 00:49

liczyłem ile by za prąd mi wyszło przy plazmie, zakładając że by pracowała 4 godziny dziennie przy zużyciu 300 w to kosztowało by to około 42 groszy dziennie, miesięcznie okolice 13 zł, 156 rocznie czyli koszty znikome, a faktycznie jeszcze mniejsze ponieważ plazmy nie ciągną stale maksimum. Dzisiaj czytałem dwa testy prądożerności 42' plazmy i wyszedł wynik 160-290 w zależności od wyświetlanego obrazu, lcd tej samej wielkości ok180w stale.
    Ja z tv w znikomym stopniu będę korzystał do oglądania telewizji praktycznie sama piłka nożna i kosz. Głównie telewizor będzie służył do oglądania filmów i seriali. Wpadł mi w oko także kinect ale to muszę się pobawić najpierw u znajomego

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów