Strona 2 z 377 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 5643

Wątek: Epi - jakie na topie itd

Zwierzokoks Awatar Kotekmamrotek
    Od ECA 30+ był Diamond Labs
    Chodzi o to, by pułapek unikać, szanse wykorzystać i przed szóstą być z powrotem w domu.

co to ECA

dragon firma legit z UK
    Rób swoje

Zwierzokoks Awatar Kotekmamrotek
    "klasyczny stack" na palenie - efedryna+kofeina+aspiryna
    Chodzi o to, by pułapek unikać, szanse wykorzystać i przed szóstą być z powrotem w domu.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Drogi ten dragon, 30 funi za paczkę.

ale jesli dziala to lepiej wydac te 150zl niz 120zl na srodek z wata w srodku

No właśnie, cykl na propie z odblokiem to te 300zł. A do samego epi dochodzą osłonki (jakby iść na grubo, to Cycle Assist to jest te 250-300zł) plus odblok. Pozostaje kwestia kłucia

Gwiezdna Gwardia
    Kłucie raz na 5 dni - wielka rzecz. Przy dobrej technice to dyskomfort jak uszczypnięcie.

Całe 10 tyg na suście i mecie to max. 450 zł. Wliczone PCT.

Przy propie co 2, ale wiesz, ja nie twierdzę że to lepsze czy tamto, po prostu sam pewnie wiesz jak niektórzy reagują na widok igły

Knife co ty bredzisz

jakie wielokrotnie wieksze efekty

skonczie z tym pieprzeniem ze zawsze i wszedzie koks > ph.

jak widze jak typy zra jakas huj wie skad mete (rzekomo to ph wały a koksy ohoh pewniaki wiesz co jesz, taki huj) i po tygodniu juz maja jakies dziwne sajdy typy syfy, pizze na plecach, napady goraca, brak apetytu, poranne wymiaty to mi sie smiac chce

to jakie przepraszam moga byc wielokrotnie wieksze efekty po tym propie czy czyms tam skoro po epi idzie powiedzmy 3 kg dobrego miecha a do tego zlatuje fat i woda. Na propie sie przyyebie 16 kilo meisnia w meisiac czy jak (pisales ze wielokrotnie wieksze efekty rzekomo)?

To samo na mecie, jak po p-magu czy tam innym srodku idzie w 5 tygodniu 4-5 kilo, to po mecie ile dojdzie 8-9? juz nie wspominajac o sajdach.

nikt m-drola nie kaze zrec, a reszta bardziej lajtowych PH nie ora watroby odczuwalnie - wystarczy minimum oslonek albo jakis cycle support.

no juz nie wspominajac jaki meta+prop robi rozjeb w ukladzie hormonalnym

jeszcze rozumiem ze takie cos moze pisać DIL bojacy sie utraty klienteli, ale tak to ... litości.
    Rób swoje

Gwiezdna Gwardia
    Daj sobie luz, bo łykniesz bana na długo.

Brałem różne rzeczy. NIGDY się nie zawiodłem... Najbardziej chamskie i obmawiane undery (vide kiedyś british dragon) - rzekomo nie działające - działały, prop/susta/enan - zawsze klepały.

Enan - jelfa (ta co ma tak chujowo działać i w ogóle niby nie działa)- w rzeczywistości + 6 kg w 2 miesiące i rekordy życiowe, we wszystkim.

META - RAZAK - kilka kg w 6 tygodni - blisko rekordów życiowych.

PROP (BD i jeszcze inne) + WINO- również dobry skok - wiele rekordów.

Na suście złapiesz kilka kg w 2 miesiące, z tego czystej masy o wiele mniej.

Jak na EPI robisz 3 kg czystego mięśnia w miesiąc - to się doucz.

NA 3 KG TRZEBA Z 60 DNI CYKLU - nie żaden miesiąc.

Miesiąc to woda, glikogen lub inne "wypełniacze".

Teraz 3 tygodnie susta = + 5 kg na plus (to nie czysta masa, ale skok cieszy i tak).

SIŁA - kosmicznie na plus.

EPI się chowa i nie bredź więcej.

http://www.sfd.pl/TRWA%C5%81E_PRZYRO...E-t202232.html

Znajomy koks też brał i ... powiedział, że lipa jak chuj. Waży 114 kg... porobilo go, z 1 z kg zrobił. Ale to skrajny przypadek

A LIBIDO?

A SAMOPOCZUCIE?

LITOŚCI!!!

Epi tego nie da.

PS. jedyny sajd jaki kiedykolwiek miałem to ... bolące golenie - na towarze, wtedy wiem że działa i retencja wody.

Żadnych syfów, żadnego gino, żadnych rozstępów, problemów żołądkowych itd. minimalnie podwyższone ALAT/ASPAT/GGTP.

Cytat Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta
    A jeszcze lepiej zainwestować w propa/enana/sustę. Wielokrotnie większe efekty.
    Cytat Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta
    Wiem. Lepiej lubić igłę niż bić się po flakach - biorąc orale.
    Jakże prawdziwe. Ludzie twierdzący, że ph > saa najprawdopodobniej :
    a) nigdy nie byli na soku
    b) robili cykl na wyjebce
    c) dostali zajebiste gino

Po 100kroć wolał bym powtórzyć propa+wino, niż ekseperymentować z oralami ph, które cholera wie jak mocno ryją flaki, blokują i czym będą skutkować w bliższej/dalszej przyszłości.

Ph sa juz na rynku od kilkunastu lat to raz, i po badaniach widac jak mocno ryja flaki i jak blokuja.

a przeciez koks to czyste witaminki, rbak sajdow, wogole nie blokuje samo zdrowie.

po co bul zrobil temat i chce zrec epi, zamiast prozdrowotnej a jednoczesnie wypjerdalajacej z butow susty czy propa?
    czemu ph zre tez wiele osob ktore wczesniej sie kłuło? czemu ph zra don, ripahza i reszta ? to niedorozwoje czy jak?

ps. ja jade teraz 3 tydzien na p-magu , wzrost sily, masa nieco +3kg, zero skutkow ubocznych. dajcie mi takie cos na mecie to biore w ciemno ...
    Ostatnio edytowane przez Koko S. ; 25-02-12 o 00:30
    Rób swoje

Knife z ciekawosci, do jakich wynikow doszedles na "sucho" ?

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów