Strona 377 z 381 PierwszyPierwszy ... 277327367375376377378379 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 641 do 5 655 z 5704

Wątek: Epi - jakie na topie itd

Ostatnio lecialo u mnie duzo sarmow i ph i dopiero trendione dał taki świetny efekt. Z firmy immortal science dark lord. Sylwetka zmieniała sie z tygodnia na tydzien, wymiary na plus jak również i waga. Chyba najlepszy oral jaki brałem, po mdrolu.
    Nie szata zdobi człowieka, a biceps

A co to za firma ?

Właśnie jakaś nowość. Ale wojtek polecał więc spróbowałem. Ostatnio bralem z apexu hdrola, lipa. Epi z olympusa jakos mało odczuwalne. Ale tu działanie książkowe i jestem mega zadowolony.
    Nie szata zdobi człowieka, a biceps

Epi od wxn ktoś już testował?

Jest sens żreć EPI jak się jest jeszcze ulanym po przerwie, czy lepiej trochę podciąć i wtedy zarzucić?

Nie widze sensu, ja bym poczekal

Cytat Zamieszczone przez majkel47 Zobacz posta
    Właśnie jakaś nowość. Ale wojtek polecał więc spróbowałem. Ostatnio bralem z apexu hdrola, lipa. Epi z olympusa jakos mało odczuwalne. Ale tu działanie książkowe i jestem mega zadowolony.
    Hej właśnie zamówiłem dark lord i 6 bromo z brawn. Jak dawkowales dark lord? Po jakim czasie efekty? Nada się na redukcje wraz z 6 bromo?

Cytat Zamieszczone przez majkel47 Zobacz posta
    A jak z blokiem? Jakie dawki leciałeś i ile trwał cykl?.. czy wątroba mocno dostała?

Pi jakim czasie się wam EPI wkręciło? Jem 40mg od SA juz 2 tydzień i nicq

Ewidentnie powinno juz być czuć Coś, jak i każdy oral ogólnie po takim czasie.

A czemu tak duzo na start

40 to dużo? Myślałem, żeby do 60 dojść Za dwa tyg
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 21-01-20 o 10:21

Epi 60mg? Przeciez powyzej 30mg juz dzialanie sie nie zmienia. Chyba ze chodzi ci o efekt antyestro. U mnie 40mg morduje estro do zera. Chyba ze jakis test w tle jest

Leci test. W takim razie zostawie to 40 z 10tyg jeszcze bo już niżej nie ma co schodzoc

A ja mowilem o solo no to mozesz kombinowac. Jakie epi?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów