Strona 373 z 373 PierwszyPierwszy ... 273323363371372373
Pokaż wyniki od 5 581 do 5 585 z 5585

Wątek: Epi - jakie na topie itd

Jak dla mnie to im dalej na oralach tym gorzej czyli jak na początku jest u Ciebie źle to lepiej nie będzie.
    Skoro wiesz ze małe dawki Cię robią to po co dałeś 40 Epi skoro zalecane jest 30.
    Kwestia minerałów to dobry trop, nie przesadzasz z solą lub może jesz jakąś multiwitamine?

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Jak dla mnie to im dalej na oralach tym gorzej czyli jak na początku jest u Ciebie źle to lepiej nie będzie.
    O, to to to. Jeśli z IPP jest zgaga, to będzie co najwyżej gorzej

Sztywny Pal Azji
    No wlasnie po IPP zgagi nie ma tj pomaga wiec jem.
    Dzis akurat zgagi brak.
    Czemu dalem 40mg ? Bo do tej pory lecialo 30mg 2 razy i chcialem zobaczyc roznice tj czy beda jakiekolwiek plusy ponad minusy.

Ja np. przy braniu tury miałem tak samo delikatną zgagę bez ipp i biorąc ipp. Bardzo to nie przeszkadzało, więc 2 msc się pomęczyłem, ale to co piszesz, że musisz z ciężarów schodzić na takim combo, to trochę słabe

Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    Co do postów powyzej.
    Zjebany nie jestem, tj zakladam ze pierwszy tydz to nie problem , moze sie unormuje tj ta zgaga itp.
    Jest to o tyle dziwne ze wczesniej nigdy nie mialem takich problemów na oralach jak obecnie.
    Z drugiej strony na mostku leciala ostaryna w celu regeneracji stawow itp i to tutaj zaczely sie problemy ze zgagą tak naprawdę.
    Ale chyba czym czlowiek starszy tym gorzej.
    Co do pompy to fakt, jest to dziwne bo taki efekt mega pompowania mialem ale raczej pod koniec cyklu, nie na starcie jak srodki juz dobrze krecily.
    Ogolnie ja to wrazliwy jestem, tj patrzac na moje dawki to to co i jak mnie robi zawsze dziala nadwyraz efektywnie.
    Zobaczymy po drugim tyg jak nie bedzie poprawy yo zmniejsze dawke a jak wciaz nie to jebac, poczeka na lepszy czas.
    Jakkolwiek po tyg siedzi mniej wody o wiele, wizualnie widac roznice a waga stoi w okolicy 108/109.
    starośc nie radość

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów