Strona 372 z 373 PierwszyPierwszy ... 272322362370371372373 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 566 do 5 580 z 5595

Wątek: Epi - jakie na topie itd

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Wbrew forumowej wiedzy mało kto zna te 2 środki. Dodaj do tego zestawienia jeszcze Heliosa.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Sztywny Pal Azji Awatar vv.r
    Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Jeśli 400mg cyp
    200mg hexy
    30mg epi
    I ostatnie tygodnie ermanol 30mg uważasz za duże dawki to nie mam pytań... %)
    bez hexy pod sw na mini cut zda egzamin ? w ogóle to niewem czy już pisaliście, ale do czego można to ermanol porównać ?

ps. kurde epi jednak mi mobility trochę spierdziela, więc jakby tak 20mg wrzucić ( na tylu było w miare lux )
    Ostatnio edytowane przez vv.r ; 28-02-19 o 09:03

Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Jeśli 400mg cyp
    200mg hexy
    30mg epi
    I ostatnie tygodnie ermanol 30mg uważasz za duże dawki to nie mam pytań... %)
    epi mocno zbijało estro?

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    EPI po cyklu na turze nada się na ujemnych kaloriach?
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 02-05-19 o 07:52

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Oczywiście.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    EPI po cyklu na turze nada się na ujemnych kaloriach?
    Jako zagrycha do wódki

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta
    Jako zagrycha do wódki
    Jeśli wcześniej klepnie i zaoszczędzę na alko to biere

Cytat Zamieszczone przez barteeek25 Zobacz posta
    epi mocno zbijało estro?
    Kwestia indywidualna
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Sztywny Pal Azji
    Jem teraz pierwszy raz EPI ze squibb + metka.
    Tj 40mg epi + 20mg meta i podklad z testa 450mg.
    lLecialem juz kiedys w/w ale wtedy epi bylo apex .
    W pn minal tydzien i moje obserwacje to takie ze:
    Zabilo mi apetyt. Normalnie na metce wirnik a tutaj jem bo jem, ale.mega ssania brak

Zgaga. Porcje rozbite na 4 dawki po posilkach. Epi+meta/epi/epi/epi+meta. Mimo to pali w gardle/wzdecia/gazy +brak apetytu. Ale pantoprazol pomaga.
    Mimo ze to dopiero tydz to czuc mega roznice na pompie, po rozgrzewce i 2 seriach moge isc do domu bo miesien sie tak nabija i spina. Ze potem tylko redukcja ciezarow w dol.
    Uczucie spiecia glownie kaptury i rece
    Jak w piatek robilem rece to cala sobota/niedziela spiecia i przykurcze przedramion/bicepsu.
    Do tego mocne zakwasy tj z uwagi na taka pompe to wszystko boli bardziej o wiele.
    Wizualnie widac roznice na plus/na razie mocno.nabilo sylwetke ale nie podlalo wodą itp.barki sie wyokragliły troche + w/w wspomniana pompa,.praktycznie od drapania po glowie.

ja zaczalem druga puszke epi exportmed - do tego 200 cypka co 5-7 dni i raz w tygodniu 1/4 letro (jak nie zapomne ) ; bez epi takie combo dawalo mi estro w gorze normy/czasem ponad - dzisiaj zrobilem badania i estro ponizej dolnej granicy.

odstaw letro i daj jak skończysz epi bo lubi po nim odbić estro..
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    Jem teraz pierwszy raz EPI ze squibb + metka.
    Tj 40mg epi + 20mg meta i podklad z testa 450mg.
    lLecialem juz kiedys w/w ale wtedy epi bylo apex .
    W pn minal tydzien i moje obserwacje to takie ze:
    Zabilo mi apetyt. Normalnie na metce wirnik a tutaj jem bo jem, ale.mega ssania brak

Zgaga. Porcje rozbite na 4 dawki po posilkach. Epi+meta/epi/epi/epi+meta. Mimo to pali w gardle/wzdecia/gazy +brak apetytu. Ale pantoprazol pomaga.
    Mimo ze to dopiero tydz to czuc mega roznice na pompie, po rozgrzewce i 2 seriach moge isc do domu bo miesien sie tak nabija i spina. Ze potem tylko redukcja ciezarow w dol.
    Uczucie spiecia glownie kaptury i rece
    Jak w piatek robilem rece to cala sobota/niedziela spiecia i przykurcze przedramion/bicepsu.
    Do tego mocne zakwasy tj z uwagi na taka pompe to wszystko boli bardziej o wiele.
    Wizualnie widac roznice na plus/na razie mocno.nabilo sylwetke ale nie podlalo wodą itp.barki sie wyokragliły troche + w/w wspomniana pompa,.praktycznie od drapania po glowie.
    Ty masz coś nie tak z tymi mięśniami, wg mnie to nie jest normalne co odczuwasz. Tym bardziej że dawki też małe.

Edit: chyba że Ciebie Epi tak robi, może zejdź do 30mg. Co ci po cyklu skoro ćwiczyć normalnie nie możesz.
    Ostatnio edytowane przez log ; 14-05-19 o 20:54

Po tym co przeczytałem też bym się zastanowił jaki sens jest na tym lecieć, skoro skutki uboczne > reszta

Żagiel
    Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Ty masz coś nie tak z tymi mięśniami, wg mnie to nie jest normalne co odczuwasz. Tym bardziej że dawki też małe.

Edit: chyba że Ciebie Epi tak robi, może zejdź do 30mg. Co ci po cyklu skoro ćwiczyć normalnie nie możesz.
    Może jest spompowany, może dobrze dobrał minerały, może.... Nie ma zdjęć, możemy sobie myśleć....

Ps. trzymać się orali mimo turbo zgagi itp..... Może jakiś mistrz świata i walczy o kolejny tytuł, że mimo sajdów idzie w to dalej i orale są jedyną opcją

Nie znam się, tak sobie piszę.

Ps. Wiem, że dobre wino nawet w małej dawce może tak spinać mięsień więc epi (opis) też, ale epi nigdy nie brałem. Nie rozumiem miksu epi z metą, ale ogólnie mało co rozumiem. Nie miałem kontaktu z firmą, nic nie sugeruję, ale niebawem coś przetestuję
    Ostatnio edytowane przez Sylwek ; 15-05-19 o 02:29 Powód: treść

Sztywny Pal Azji
    Co do postów powyzej.
    Zjebany nie jestem, tj zakladam ze pierwszy tydz to nie problem , moze sie unormuje tj ta zgaga itp.
    Jest to o tyle dziwne ze wczesniej nigdy nie mialem takich problemów na oralach jak obecnie.
    Z drugiej strony na mostku leciala ostaryna w celu regeneracji stawow itp i to tutaj zaczely sie problemy ze zgagą tak naprawdę.
    Ale chyba czym czlowiek starszy tym gorzej.
    Co do pompy to fakt, jest to dziwne bo taki efekt mega pompowania mialem ale raczej pod koniec cyklu, nie na starcie jak srodki juz dobrze krecily.
    Ogolnie ja to wrazliwy jestem, tj patrzac na moje dawki to to co i jak mnie robi zawsze dziala nadwyraz efektywnie.
    Zobaczymy po drugim tyg jak nie bedzie poprawy yo zmniejsze dawke a jak wciaz nie to jebac, poczeka na lepszy czas.
    Jakkolwiek po tyg siedzi mniej wody o wiele, wizualnie widac roznice a waga stoi w okolicy 108/109.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów