Strona 303 z 312 PierwszyPierwszy ... 203253293301302303304305 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 531 do 4 545 z 4678

Wątek: Epi - jakie na topie itd

dorzucając do tej formy wyniki siłowe też chce się dowiedzieć co to za kreatyna

Sztywny Pal Azji Awatar spike
    Sliwczan
    E tam wyniki siłowe widać też przeciętne według zikiego.

Sztywny Pal Azji Awatar Repro
    lece tez to epi ze squibb dorzucilem sobie do susty na estro zamist symexu i gitara jak narazie ale

dopiero 2 tydz zobaczymy jak skoncze puche to napisze cos wiecej

no a spike kozak forma docial jebany

co tam leci lub bd leciec jesli mozna wiedziec?
    its not my fault that you're small

Sztywny Pal Azji Awatar wojtqq
    Ta kreta, to iniekcyjnie, czy w czopkach?
    Za dwa-trzy miesiące napiszę Wam, jak tam się metka i epi od squibb'a sprawuje. Może cypio też... Może jeszcze coś

Sztywny Pal Azji Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Spike zdradź tajmnice bo też chce taką kreatyne, monohydrant czy jabłczan?
    chyba jablczak bo po mono nalewa

Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Sliwczan
    a chuj jednak sliwczan. wiedzialem ze jakis suchy estr krety. przy takiej formie 250 w siadzie dupa do piet. u mnie masz szacunek

Cytat Zamieszczone przez Repro Zobacz posta
    lece tez to epi ze squibb dorzucilem sobie do susty na estro zamist symexu i gitara jak narazie ale

dopiero 2 tydz zobaczymy jak skoncze puche to napisze cos wiecej

no a spike kozak forma docial jebany

co tam leci lub bd leciec jesli mozna wiedziec?
    Spike pisal w sowim dzienniku co bierze, jaki trening i jaka dieta. wszystko tam masz czarno na bialym to zobacz
    "Służba prawdzie jest najtrudniejszą ze służb."

Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Sliwczan
    Nie patrzyłem wyników siłowych bo nie śledze nikogo dzienników ale nie tylko ja widze rażący pimp terj firmy na forum a więc albo to sie ukróci przez bany albo będzie drugie sfd...mi to tam wisi ale przesadzacie z tym, na animalu już zaczeliście to samo a teraz tutaj...

Ziki masz racje ale jeśli wyjdzie po testach, że ta firma jest ok to chyba wtedy nie jest to pimp a raczej godny polecenia towar.

Oczywiście że tak, sam np wiele firm chwalę i na wiele firm narzekam ale jeżeli miałaby być tak dobra jak piszą to dobrze polecać coś godnego uwagi ale póki co marka owiana tajemnicą że niby taka nie dostępna a juz coraz wiecej wiary pisze do mnie że nomrlanie firma dostępna u nich itd...czas pokaże

Czas pokaże.jajak już mówiłem nie wierzę w takie różnice na poziomie kilkuset procent że dana firma może być lepsza od innej (mówię o firmach które trzymają fason nie ug krzak). jak widać już parę osób wbija/podjada więc niedługo się okaże. Byćmoże sam coś wbije ale póki co dla mnie firma zbyt mało wiarygodna żebym wydał tyle kasy. mało wiarygodna tzn że nie znam osobiście nikogo kto wbijal a na necie zdecydowanie zbyt mało opinii póki co
    Ostatnio edytowane przez tomczers17 ; 31-12-16 o 09:31

Sztywny Pal Azji Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Oczywiście że tak, sam np wiele firm chwalę i na wiele firm narzekam ale jeżeli miałaby być tak dobra jak piszą to dobrze polecać coś godnego uwagi ale póki co marka owiana tajemnicą że niby taka nie dostępna a juz coraz wiecej wiary pisze do mnie że nomrlanie firma dostępna u nich itd...czas pokaże
    z calym szacunkiem ziki dla mnie masz poprostu bol dupy o to, ze chlopaki robia forme na takich dawkach, ze u Cb nawet na zejsciu nic by nie smyrnelo i bys dola zlapal... tyle ode mnie
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 31-12-16 o 09:57
    "Służba prawdzie jest najtrudniejszą ze służb."

Ale o jakich formach piszesz firma dopiero na necie sie pojawiła i ja tych opinii nie znam ,a więc skąd ma być mój ból dupy tylko na razie czytam jaka to super firma ale od osób co znam na wielu forach nie widzę jeszcze nic o tej firmie z praktyk a więc sta moje pisanie o pimpie firmy...czas pokaże

Sztywny Pal Azji Awatar spike
    Ziki piłeś do mnie , pokazałem forme na kreatynie teraz Ty pokaż.

Ale ja ciebie nie prosiłem o żadne pokazywanie formy, tylko ty zaczałes pić do mnie i formy po koksie stąd moj komenatrz twojego avatara...tyle w temacie z mojej strony, ja nie mam potrzeby komukolwiek cos udowadniać ale też nie będę przystawał na wasze pisanie jakie do undery zaniżone wszystkie tylko wasza firma pewna

Panowie stare chłopy a zalatuje mi tu takim przesadnym wielbieniem tego squibba. Dajcie czas niech wiara sama napiszę opinie. Bo 10 opinie od tej samej osoby to nadal liczy się jako 1

Kończę Epi z Sa. Bolo mnie kolana, ale mimo żarcia jak świnia sporo dobrej masy wpadło bez zbytniego zalania. Jestem zadowolony z tego Epi tak samo jak z epi Alphaform. O Squibbie u nas nikt nic nie słyszał.
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów