Strona 377 z 377 PierwszyPierwszy ... 277327367375376377
Pokaż wyniki od 5 641 do 5 648 z 5648

Wątek: Epi - jakie na topie itd

Ostatnio lecialo u mnie duzo sarmow i ph i dopiero trendione dał taki świetny efekt. Z firmy immortal science dark lord. Sylwetka zmieniała sie z tygodnia na tydzien, wymiary na plus jak również i waga. Chyba najlepszy oral jaki brałem, po mdrolu.
    Nie szata zdobi człowieka, a biceps

A co to za firma ?

Właśnie jakaś nowość. Ale wojtek polecał więc spróbowałem. Ostatnio bralem z apexu hdrola, lipa. Epi z olympusa jakos mało odczuwalne. Ale tu działanie książkowe i jestem mega zadowolony.
    Nie szata zdobi człowieka, a biceps

Epi od wxn ktoś już testował?

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Jest sens żreć EPI jak się jest jeszcze ulanym po przerwie, czy lepiej trochę podciąć i wtedy zarzucić?

Nie widze sensu, ja bym poczekal

Cytat Zamieszczone przez majkel47 Zobacz posta
    Właśnie jakaś nowość. Ale wojtek polecał więc spróbowałem. Ostatnio bralem z apexu hdrola, lipa. Epi z olympusa jakos mało odczuwalne. Ale tu działanie książkowe i jestem mega zadowolony.
    Hej właśnie zamówiłem dark lord i 6 bromo z brawn. Jak dawkowales dark lord? Po jakim czasie efekty? Nada się na redukcje wraz z 6 bromo?

Cytat Zamieszczone przez majkel47 Zobacz posta
    A jak z blokiem? Jakie dawki leciałeś i ile trwał cykl?.. czy wątroba mocno dostała?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów