Strona 3 z 1665 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 24961

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Cytat Zamieszczone przez quarantino Zobacz posta
    ja ostatnio często widzę nastolatków, młode chłopaczki lekki zarys mięśni na łapkach, barkach, plecach. cycki przykurczone barki, głowa wysunięte w przód, kifoza pogłębiona, nogi oczywiście nie ruszone, pryszczy masa
    A to początkujący czy uparte osły, które nie chcą się niczego nowego nauczyć? I co do tego wszystkiego mają pryszcze?
    The net is vast and infinite.

Nuno chyba nie doczytałes cąłości mojego posta. Mniej mnie smieszy sam ciezar jak fakt ze gosc zazywający saa , ważacy dobrze ponad 100kg po kilku wznosach z cisnieniem 150/200 sapie i ledwo łapie oddech.

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    ja ostatnio często widzę nastolatków, młode chłopaczki lekki zarys mięśni na łapkach, barkach, plecach. cycki przykurczone barki, głowa wysunięte w przód, kifoza pogłębiona, nogi oczywiście nie ruszone, pryszczy masa

źle to wygląda, a ja się kurwa pytam gdzie są rodzice?
    No rzeczywiście, wady postawy, słabe małe mięśnie i pryszcze w młodzieńczym wieku są bardzo śmieszne. Jeszcze śmieszniejesze jest to, jak ktoś próbuje to zmienić zamiast unikać otoczenia ludzi dla których takie coś jest powodem do śmiechu. No i oczywiście nogi, kazdy prawidziwy pakier który przyszedł pierwszy raz na siłownie zaczał trening od przysiadów i marwtych ciągów, reszta to pizdeczki

Sprzedawca Kebabów Awatar DUDEK
    więcej tolerancji panowie

nie każdy traktuje siłownie tak jak wy.

dla niektórych jest to po prostu sposób na spędzenie wolnego czasu, spotkanie ze znajomymi czy rozruszanie kości po całym dniu zastoju.

nie każdy zastanawia się nad tym, czy wystarczająco głęboko zrobił przysiad i jak wiele podczas tego przysiadu uwolniło mu się testosteronu do organizmu.

Pewien pan (na oko 40latek) przychodzi w krotkich spodenkach jeansowych na silownie, z kawa z McDonaldsa w reku. Popija ja rozgrzewajac sie (tzn chodzi po silce). Podlacza sie do treningu akurat ze mna, a ze robilem martwy i akurat seria 140kg, to pan podszedl, uniosl to do gory raz, po czym zrobil cos ala niepelny martwy na prostych + nienaturalny szrugs i odlozyl sztange. Zwiekszylem, pan po mnie podszedl, zrobil znowu to samo i tak az do konca mojego treningu mc. Jeszcze widzialem przysiady w jego wykonaniu czyli pierwsza seria 120kg i ruch niewiele wiekszy niz ten chlopaczek, ktory 420kg robil 1/16 ruchu

Ja naprawde rozumiem, ze niektorzy staraja sie 'szpanowac' sila, ale to juz nie jest szpan, tylko idiotyzm i mam beke z takich typow. Raz zapytalem wspomnianego pana, co to za cwiczenie wykonuje, odpowiedzial, ze MARTWY CIAG Z KAPTUREM, po czym wzial lyka kawy i poszedl sie przejsc po silowni.

Ostatnio edytowane przez RN9ne ; 06-03-12 o 21:23
    cos sie konczy, cos zaczyna.

źle to wygląda, a ja się kurwa pytam gdzie są rodzice?
    Pamętajcie panowie:
    Jeśli Wasz syn urodzi się z zajebistymi zarysami mięśni, idealną postawą i bez syfów możecie go puścić na siłownie.
    W przeciwnym wypadku trzeba go zamknąć w domu.

Prawda jest taka że czesto te nastolatki przeszkadzja w treningu.Człowiek chce porzadnie pocwiczyc ,skupic sie a tacy sie kręcą,wiercą nie wiedza co maja cwiczyc itd.

Cytat Zamieszczone przez RN9ne Zobacz posta

Raz zapytalem wspomnianego pana, co to za cwiczenie wykonuje, odpowiedzial, ze MARTWY CIAG Z KAPTUREM, po czym wzial lyka kawy i poszedl sie przejsc po silowni.

Wizytator

Cytat Zamieszczone przez Pawelec Zobacz posta
    Prawda jest taka że czesto te nastolatki przeszkadzja w treningu.Człowiek chce porzadnie pocwiczyc ,skupic sie a tacy sie kręcą,wiercą nie wiedza co maja cwiczyc itd.

A czy to jest jakis wielki problem, zeby im doradzic co maja robic albo jesli nie jest sie pewnym swojej wiedzy - odeslac np na body-factory.pl ?
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Cytat Zamieszczone przez Pawelec Zobacz posta
    Prawda jest też taka, że większość pakerów była kiedyś tymi nastolatkami co się kręcą wiercą i niewiedzą co mają ćwiczyć

11. Pyszne odżywki białkowe

Sezonowiec Awatar Nuno
    zgadzam się z Siłą tez zaczynałem od treningu 2,5h, cóż wiele osób tak zaczynało i nie ma co płakać tylko śmiać się z samych siebie, jak widzę jakiegoś młodego osobnika na siłowni to staram się mu podpowiedzieć jak to co on usiłuje zrobić powinno wyglądać bo wiem sam po sobie ze takie inicjatywy dla ludzi mniej odważnych są potrzebne i są oni później bardzo wdzięczni za poświęcony im czas

młodzi pryszczaci i garbaci też są ludźmi i należy im się odrobina pomocy

co do starszych Panów nie wchodzę z nimi w dyskusję bo oni pamiętają jak 1980 ćwiczyli i szkoda argumentów (nie wszyscy oczywiście bo kiedyś taki doświadczony osobnik mną też pokierował i doradził)
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.

Owszem należy im się pomoc ale ich przychodzą całe chmary a później teksty z kolegami w szatni w piątkowy wieczór typu" no przyjebałem dziś na siłce a teraz idę na balety się najebać " . Niektórzy o diecie tez nie słyszeli i ich posiłki to bułki i gainer. Wierza w cudowną moc proszku. Są tez tacy co po miesiącu rezygnują bo w łapie nie przybyło im 10cm.
    Ostatnio edytowane przez Pawelec ; 07-03-12 o 12:48

Sezonowiec
    Dlatego ja wchodzę na siłkę - zakładam słuchawki na uszy i mam wszystko głęboko w dupie. Trening + ewentualne cardio, szatnia, jedzenie i do domu.

U mnie też jest kilku asów na siłce którzy tylko zajmują stanowiska, na szczęście brama do nóg, pusch presów, MC jest prawie cały czas wolna

Moja słowa tyczą się postu Paweleca
    Ostatnio edytowane przez szefix ; 07-03-12 o 12:58

źle mnie zrozumieliście

chłopaczki akurat o których wspomniałem robią sobie krzywdę na własne życzenie, napierdalanie ciągle klata, bic nie prowadzi do zdrowej sylwetki. Pryszcze, prosty powód diety bogatej w mleko i mcdonald. do tego fundują sobie kuracje setką mety

śmieszy mnie to co piszecie żeby dać im jakiekolwiek porady, ja przychodzę na siłownie zrobić swoje (zresztą jak się zagadam/zastoję tracę ciśnienie na resztę treningu), kto z Was w wieku 13-16lat słuchał się kogokolwiek? oni wiedzą wszystko najlepiej

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów