Strona 2 z 1585 PierwszyPierwszy 123412521025021002 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 23769

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Nas nie bardzo bo źle wkleiłeś

Co do tematu za dużo by wymieniać. Przykładowo Znam przypadki osób które chodzą, trenują bica i barki codziennie a mają kłopoty żeby się raz na drążku podciągnąć. Albo gość -znajomi nazywają go "dociskacz" bo za kazdym razem jak jestem u nich na treningu w piątek gość "dociska" (jakieś 1/3 ruchu) 60 kg na parę ruchów. I tak od 3 miesięcy ten sam ciężar. Nie mówiąc o siadach niektórych (jak już ktoś robi) to przykładowo 40 kg na 10 powt.- chłop ważący koło 100 kg... oczywiście wyżej niż na sedes
    O egzotycznych ćwiczeniach takich jak wymachy hantlami przez 20 minut nie mówię (bardzo wolne nie mające nic wspólnego z czymkolwiek)

Na innej siłce są goście co przychodzą w klapkach i robią szóstki weidera i ...znikają
    Ostatnio edytowane przez lukullus ; 04-03-12 o 10:19

paru ode mnie:

- koks lat 17-18 . 30min przed treningiem rozkłada swój zestaw przedtreningowy - na oko 30 caps roznego koloru / ostatnio 3miarki superpump ( mdz czasie w srodku treningu poszedł wypic jeszcze jedna bo powera nie czuł zbytnio)
    Sredni czas treningu 3h

- wyciskanie francuskie siedząc - koles załozył około 45kg - podawało mu to 2kumpli - ruch max 3-4cm pod dziwnym kątem

- standardowo kolesie po 25cm w łapie , wadze max 55kg jadą pokolei wszytkie odmiany modlitewników po czym reszta treningu na bieżni

- wykonywania przysiadów / wioslowania sztanga / push press / martwego ciągu - nie zauwazyłęm ( chodze na tą siłke ponad 2 lata )

- i najlepszy - koks na oko 110kg - serie na barki na suwnicy 40kg nie przekracza / ciężarki rzedu 10kg na wznosy i kolor twarzy tak intensywnie czerwony ze tylko czekac az żyłka mu jakas jebnie

ale ten koks 110 kg rozumiem, że wygląda zajebiście, czy mówiłeś to z ironią?

Ścięgno sarny Awatar kaziu
    ostatnio widziałem kolesia (typowy ekto, 30 cm w łapie to max) i przez godzinę robił Tylko biceps, nawet się nie rozgrzal

Ten koks wygląda na sporego goscia . Wymiary spore ale siła ...... aż sie niedobrze robi jak boczne wznosy z 10kg potrafią zamordowac kolesia 110kg i spowodowac odpływ tlenu po paru wznosach

Cytat Zamieszczone przez Nemezis Zobacz posta
    Ten koks wygląda na sporego goscia . Wymiary spore ale siła ...... aż sie niedobrze robi jak boczne wznosy z 10kg potrafią zamordowac kolesia 110kg i spowodowac odpływ tlenu po paru wznosach
    czyli jego system działa, osiągnął zamierzony cel różowymi hantlami, więc zajebiście

do tego oszczędził stawy
    dieta, suplementacja, plany treningowe - pomoc i kontakt również przez pw

Żagiel
    klapki i pasy neoprenowe to juz klasyka gatunku. ostatnio zaobserwowalem tzw "czcicieli ramion". gdy ja wykonuje caly moj trening push w 50 minut to oni cwicza tylko rece ba ja robie cardio po silowym 30 min, a oni dopiero wtedy koncza trening. czasem im sie zdarza w przerwach treningu ramion zrobic brzuch.

pare takich rodzynkow mam jeszcze w stylu przyszedl chlopak na silownie, wykonal serie i wyciagnal z kieszeni batona grzeska zjadl go i zapil poweradem. nie mowiac o grubasach chodzacych w obcislych ciuchach ;/.

U mnie na siłce jeden gosciu chyba wszystkie mozliwe cwiczenia wykonuje na klatke i biceps .Najpierw plaska ,pozniej skos gora, skos dol, suwnica Smitha, rozpietki, butterfly itd. Nóg nigdy nie ćwiczył. Nogi ma niewiele większe od łap. Oczywiscie co drugi w klapkach. Martwe ciagi i przysiady cwiczy zaledwie parę osób.

mam znajomego fana apteki, plan treningowy biceps, wyciąg i szrugsy, łapa jak u pudziana, plecy szerokie jak u overeema i płaskie jak deska, nogi jak u etiopczyka

gość ma taki środek ciężkości + nogi mniejsze i słabsze od bica, że kopanie go z piszczela w udo to jedna z lepszych rozrywek jak po alkoholu robi się agresywny

edit:
    http://www.youtube.com/watch?v=icWlE6FZQWM

legendarny już filmik

sorry zamiast edytuj wcisnałem zacytuj
    Ostatnio edytowane przez desper0 ; 06-03-12 o 11:26

ja ostatnio często widzę nastolatków, młode chłopaczki lekki zarys mięśni na łapkach, barkach, plecach. cycki przykurczone barki, głowa wysunięte w przód, kifoza pogłębiona, nogi oczywiście nie ruszone, pryszczy masa

źle to wygląda, a ja się kurwa pytam gdzie są rodzice?

Sezonowiec Awatar Nuno
    Nemezis ja chce zobaczyć Twoje wznosy na boczny akton barków, mam nadzieje ze dojebiesz przynajmniej 24 kg(i będziesz wyglądał jak pingwin podczas ataku epilepsji) skoro 10 na jakąś izolacje to dla Ciebie za mało a skoro na gościa to działa to powiedz mu w twarz ze chuja się zna i jest leszczem w pizdu a urósł przez przypadek pewnie

wybacz ale mnie nie obchodzi kto jakim ciężarem co robi i dziwi mnie Twoja reakcja bo na siłowni do której ja uczęszczam są ludzie którzy umyślnie ćwiczą małymi ciężarami i jestem pewien ze stając przy nich tez byś przybiegł na forum wylać smutki
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów