Strona 1495 z 1567 PierwszyPierwszy ... 4959951395144514851493149414951496149715051545 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22 411 do 22 425 z 23504

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Aż mu cieżko było „ok” pokazać.

Sztywny Pal Azji
    Chyba zamiast łap to poszło mu w kaptury i tył barku, bo go tak spięło w kierunku górno-tylnym.

I już z rana obśmialem się przy kawie.

Dzięki krulu

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Większość wyssana z palca. Oglądałem ok 6, które akurat mnie zainteresowały to typowe bujdy powtarzane w internecie, która nijak maja się do prawdy, szczególnie dla kogoś kto zna dany temat od kuchni.

Najbardziej rozbawił mnie ten odcinek: Jak działają warszawskie „KOTŁOWNIE”? Zarobki to nawet 45 tys. zł – 7 metrów pod ziemią #47

Myślałem, że popuszczę w majty ze śmiechu, jak jakimś cymbał z wieśniacką fryzurą, głupek pracujący na słuchawce, maks lider zespołu call center z czwórką na rękę, po jakiejś wyższej szkole zawodowej, pierdoli głupoty jakby był co najmniej jordanem belfordem. Połowa smaczków wyjęta z filmu z resztą. W komentarzach też go ludzie kumaci wyjaśnili, ale większość tych nieprzychylnych pousuwał.

Większość na tym kanale to bujdy, albo ewentualnie ktoś kto już pokazuje ryj opowiada taką prawdę na sterydach i lsd
    Napisane przez anonima który co dziennie wypisuje swoje bajeczki w tym temacie od paru lat. Magia internetów.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Ja jebie.
    Zdjęcie z sylwestra w wieczorowych kreacjach z panną na boso. Admini powinni blokować treści tego typu.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Moderator: uderzane Awatar mkd
    Patrząc na podpis to chyba studniówka

Plus na boso jest tylko partnerka - a i tak, pomimo delikatnego pochylenia jest co najmniej wzrostu Adrianka. Trzeba tu naszego eksperta od spraw wszelakich, ale sprawa jest poważna - czyżby Adrianek poszedł w żelazny sport z uwagi na niedobory wzrostu?

Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    Patrząc na podpis to chyba studniówka

Plus na boso jest tylko partnerka - a i tak, pomimo delikatnego pochylenia jest co najmniej wzrostu Adrianka. Trzeba tu naszego eksperta od spraw wszelakich, ale sprawa jest poważna - czyżby Adrianek poszedł w żelazny sport z uwagi na niedobory wzrostu?
    wygląda na karakana, nie da się ukryć. pewnie ok 170-174cm

ps. zauważyłem zwiększoną liczbę gimbusów w ciuchach od wk, na swojej ulubionej siłowni...

zaczynam się czuć jak weteran jak trafię na nieodpowiednią godzinę :/

Dobrze, że sarny nie zwracają uwagi na takich obszczymurków z chudymi witkami i nastroszonymi grzywkami tylko na samców alfa na pełnej kurwie >180cm, z twardą szczęką, bo inaczej bym się wkurwił.

ps.2 Proszę NIGDY nie mylić samców alfa z koksiarzami z zakolami, leczącymi swoje kompleksy małego siura, brzydkiej gęby, lub nikczemnego wzrostu sterydami.

Sztywny Pal Azji
    Przychodzi trenujący siłowo do apteki

"Poproszę sterydy"

"A 180 cm jest?? zapytał niezbyt grzecznie aptekarz

"No nie ma"

"To nie możemy sprzedać"

Rysio a Ty co leczyłeś sterydianami? Po co takiemu samcowi alfa sterydy w ogóle były?

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Rysio a Ty co leczyłeś sterydianami? Po co takiemu samcowi alfa sterydy w ogóle były?
    bardzo dobre pytanie.

jak zacząłem chodzić na siłownie, żeby mieć kaloryfer i wyciskać dużo na klatę żeby był szpan w licbie to poznałem kocura, który na dłuuugo przed tą całą modą na fitness zbudował sylwetkę a'la lazar angelov, ot tak dla siebie. Nigdy nie chciał startować, nie wrzucał zdjęć na internety. Skromny typ z sylwetką jak wykutą z żelaza, ale nie przerośniętą, z bardzo wąską talią i nabitymi ramionami. Na żywo do tej pory nie widziałem chyba bardziej estetycznej sylwetki.

Szybko mi uświadomił, że nie zbuduję takiej sylwetki bez sterydianów. Ja jeszcze 2-3 lata próbowałem na sucho, aż dobiłem do ściany (z wiedzą którą miałem na ten czas) i w końcu trzeba było tą ścianę przebić.

swoja drogą typek walił takie ilości towaru (+dobry gen), że mógł wpierdalać praktycznie wszystko na co miał ochotę, byle dużo białka (wchuj odżywek też spijał) i nigdy nie musiał robić redukcji. A jak tylko odstawiał wszystko i robił off to momentalnie wszystko mu spadało i się robił szczypiorek 75-80kg przy wzroście ok. 180cm. Jego błąd był taki, że jak odstawiał koks to schodziła mu cała motywacja do trenowania i chodził tak po łebkach 1-2 razy w tygodniu, odżywek nie brał. Twierdził, że bez koksu to i tak nie ma sensu .
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 09-02-19 o 15:01

To po co schodzil z koksu

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    To po co schodzil z koksu
    stara szkoła. 6 mies ON 3 mies OFF

Albo co lepsi tyle OFF co ON.

Nie-schodzenie z bomby to jest dosyć nowa moda, od kilku lat.

Tak było. Zawsze wtedy na treningu bluza oversize.

Filmik dziwny,miał być chyba śmieszny a nie był.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów