Strona 1548 z 1565 PierwszyPierwszy ... 5481048144814981538154615471548154915501558 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 206 do 23 220 z 23466

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

a zeby rosliny nie padly to uzywa sie chemii

Sztywny Pal Azji
    Ale wszystko się zgadza. Z tego co gdzieś czytałem, sterydiany w labach syntezuje się z roślinnych półproduktów. Więc chłopak sobie je te truskawki z testosteronem, wszystko wege.

Sól jest zbędna i 100% niepotrzebna dla naszego organizmu. Są to kamienie, nieograniczone minerały, które u człowieka w dużych ilościach powodują blokady i szkody w metabolizmie.
    https://www.facebook.com/KubaChillin...type=3&theater

Kurwa w komentarzach większe skarby

Jakub Augustowski Fitness Piotr Wojciechowski część, nagrałem film o wodzie. Kupuje demineralizowaną wodę, destylator za 600 zł zakupie niebawem. Sprawdź oferty na allegro jeśli interesuje Cię dostęp do najczystszej wody na Świecie.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 12-06-19 o 11:45

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Ludzie są debilami. Internetowy celebryta jak wyrocznia w sprawie zdrowia, zaleca organiczne minerały. powinien zacząć uzdrawiać z autyzmu i LGBT. Będzie branie.

Sztywny Pal Azji
    Ładnie wygląda, więc musi się znać. Nie ma innej opcji.

Poczciwy dzik
    Nie jestem zwolennikiem systemu FBW, a dokładniej uważam, iż korzyści z jego stosowania nie równoważą strat, jakie wywołuje. Zanim wywołasz wojnę w komentarzach, zapoznaj się z moją argumentacją, przynajmniej w kontekście mięśni grzbietu.

„Ale przecież system FBW bazuje na ćwiczeniach wielostawowych, złożonych! Jest to kwintesencja ciężkiego, efektywnego treningu?” Zgadza się, tylko FBW przypomina rozwiązanie: danego dnia robisz wszystko albo nic.

Zgadnijcie, czyje to słowa?

Na pewno Knajfa.

Sztywny Pal Azji
    Styl jakbt znajomy . I te badania na próbie 18 osob, jakby chodziło o testy leku na rzadki nowotwór, a nie wzrost bicepsa

Poczciwy dzik
    Wykop bawi, cieszy, uczy:

Pewnie, że wolałbym mieć dopiętą dietę. Tyle, że mam strasznie nieregularny tryb życia, a poza tym jestem raczej leniwy i ciężko mi znaleźć czas i energię na gotowanie sobie na parę dni do przodu. Jasne, że przy odpowiednim samozaparciu by się dało. Ale chyba mi go brakuje

Mimo to siłownia to moja pasja, uwielbiam trenować, widzę tego wymierne efekty i chce się trochę tym pobawić. Wiem, że zabawa hormonami to może nie jest najrozsądniejszy wybór, ale co mi tam. Mam 27 lat, czasem czuje, że się starzeje i chce jeszcze trochę radości z życia

To po to bierze się koks? Żeby powstrzymać starość zaglądającą w oczy przed 30-tką?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta

Pewnie, że wolałbym mieć dopiętą dietę. Tyle, że mam strasznie nieregularny tryb życia, a poza tym jestem raczej leniwy i ciężko mi znaleźć czas i energię na gotowanie sobie na parę dni do przodu. Jasne, że przy odpowiednim samozaparciu by się dało. Ale chyba mi go brakuje

Mimo to siłownia to moja pasja, uwielbiam trenować, widzę tego wymierne efekty i chce się trochę tym pobawić. Wiem, że zabawa hormonami to może nie jest najrozsądniejszy wybór, ale co mi tam. Mam 27 lat, czasem czuje, że się starzeje i chce jeszcze trochę radości z życia

To po to bierze się koks? Żeby powstrzymać starość zaglądającą w oczy przed 30-tką?
    Wykop to jest dobry jako źródło umiarkowanie świeżych memów.

Całe 27 lat..

Autor musiał się mocno zmęczyć życiem. Czasem zdarza się i w tym wieku.

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Bedzie po 30 to dopiero się załamie kupować tylko miejscowke na komunalnym

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Wykop to jest dobry jako źródło umiarkowanie świeżych memów.
    Cały ten tag #mikrokoksy to jest jeden świeży mem. Nie warto się wypowiadać bo zaraz się zbiegną fani pseudokulturystyki albo sportowcy na teściu z wynikiem 300 w 3boju

Chociaż każdy kiedyś zaczynał... Szkoda że ofiarą tych mądrości są początkujący

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta

Mi to wygląda na zarzutkę

Poczciwy dzik
    Takiego rodzynka dawno nie widzieliście.
    Ma kaloryfer, więc ma rację.
    Jak żywić się owocami
    Ostatnio edytowane przez Gats ; 15-06-19 o 06:43

Sztywny Pal Azji
    Dieta Sport

Menu

Niedziela

II śniadanie:

Domowa Nutella
    https://optimalbox.pl/przykladowe-menu/

I to ja rozumiem. Prawdziwe menu dla prawdziwych sportowców

Tagi dla tego wątku