Strona 1093 z 1099 PierwszyPierwszy ... 935939931043108310911092109310941095 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 381 do 16 395 z 16473

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Tylko steroidy nie szkodzo i dieta pakera

Żagiel

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Jeśli spojrzeć na to, że palacze żyją po 80lat, a sportowcy potrafią zjechać po 40, że wśród sąsiadów w bloku mam przynajmniej kilku takich którzy wiem, że potrafią wpierdolić więcej niż nie jeden po sopocie a cheatdaya ... to miażdżyca to mit, a jak spojrzeć na to ze strony Mauricza,Lewandowskiej, glutenu, veganów i fit branży XXI wiek to Black już wydałeś na siebie wyrok.
    Opisałeś skrajne przypadki,w obu genetyczne wyjątki z przypadłościami-jak Miętowy,ale to robi dla ubawu gawiedzi to nawet nie reaguje.Ostatnie 3 miechy dużo łaziłem po szpitalach i takich ludzi,którzy zlewali wysiłek i jedzenie to są w nich pełne pokoje.

A jeszcze więcej jest ich na ulicach , tylko nie są tego świadomi.

Póki nie umrą.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    A jeszcze więcej jest ich na ulicach , tylko nie są tego świadomi.

Póki nie umrą.
    Tak,nie zdiagnozowani,a tam(w domyśle w szpitalach)pełne oddziały,także powiem wam szczerze mimo iż mam dystans do siebie i rozumiem idee tego tematu to warto się ruszać i 3mać miskę-i wcale nie mam na myśli kulturystycznej bo ona wcale zdrowa nie jest.
    Ostatnio edytowane przez Jabra ; 07-12-17 o 10:20

Sztywny Pal Azji
    sport jest dla frajerow. tylko alkohol jest zdrowy ale tylko dla mondrych ludzi bo gamoniom szkodzi i zabija jak sterydy.

To ide bić trena i jeść suchy ryż z brokułem i kurom. Zdrowie najważniejsze. Tego zapieksa co se zrobiłem to wypierdole bo umre.
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Cytat Zamieszczone przez Kipuś Zobacz posta
    To ide bić trena i jeść suchy ryż z brokułem i kurom. Zdrowie najważniejsze. Tego zapieksa co se zrobiłem to wypierdole bo umre.
    Brawo,medal obrońcy biauka już wysłany

Jaszczomp BF
    Jabra ... idź na wieś gdzie ludzie pracują w polu ciężko (tylko bambry dupią kombajnami za gruby hajs) i powiedz im że mają przestać jeść tluste rzeczy i tylko jarmuż wpierdalać, przynajmniej cardio zaliczysz.

Tak samo jak z tym szpitalem .. ile tam % populacji trafia ? masa ludzi je roladę, schabowy, frytki na głębokim oleju, golonke do piwa, słodycze cokolwiek i żyją ludzie normalnie... także nie demonizuj tak, że nagle wszyscy umrą bo tlusto jedzą... bo to prawie jak Mauricz i to że wszyscy i tak umrą bo jedzą gluten, a Ci co przeżyją to moi klienci bo oni nie mogą.

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Jabra ... idź na wieś gdzie ludzie pracują w polu ciężko (tylko bambry dupią kombajnami za gruby hajs) i powiedz im że mają przestać jeść tluste rzeczy i tylko jarmuż wpierdalać, przynajmniej cardio zaliczysz.

Tak samo jak z tym szpitalem .. ile tam % populacji trafia ? masa ludzi je roladę, schabowy, frytki na głębokim oleju, golonke do piwa, słodycze cokolwiek i żyją ludzie normalnie... także nie demonizuj tak, że nagle wszyscy umrą bo tlusto jedzą... bo to prawie jak Mauricz i to że wszyscy i tak umrą bo jedzą gluten, a Ci co przeżyją to moi klienci bo oni nie mogą.
    Proszę ciebie wskaż gdzie napisałem że to od tłustego.Spedziewałbym się najpierw że zapytasz o jakie produkty mi chodzi,a konkretnie cytując tamten post chodziło mi o ciasta i produkty z dużą ilością białej mąki-oprócz ciasta również pierogi.Druga sprawa,w której zgadzam się z Miętowym wiele osób ma problemy ale po prostu się nie bada.

Może cukier?

Kipuś wyślij mi tą zapiekankę.

Ja teraz 3 miechy mała aktywność ze względu na zerwane więzadła rzepki,dużo czasu,nudy,dużo słodyczy i cholesterol ponad 350,gdzie zawsze był w okolicach 250.Teraz jak wygląda to u osób którzy całe choojowo jedzą i się nie ruszają?

Jaszczomp BF
    Jabra odpowiadałeś na szamkę Blacka :

Od jakiegoś czasu też funcjonuje w takim trybie. Dziś na przykład poleciało sute śniadanie w postaci jajecznicy z żółtym i kiełbasą z własnego wyrobu. A jako potreningowy wpadła micha ruskich (ze dwa kilo) z masełkiem i cebulką.
    Stąd wnioskowałem ,że chodzi a jajecznice,żółty ser, kiełbase,cebula,masło ... skoro nie to miałeś na mysli to po prostu się nie zrozumieliśmy.

No odpisałem ale wspomniał o misce ruskich i cieście także i o to mi raczej chodziło,a to ze przy okazji tyle słabych węgli miesza z fatem to też pro zdrowotne nie jest Sam lubię tłusto i nic do takiego sposobu jedzenia nie mam,natomiast combo biała mąka i jakikolwiek fat to słabe połączenie.

co nie znaczy, ze nie bedzie zyc dluzej od Ciebie przy takiej misce

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów