Strona 1608 z 1630 PierwszyPierwszy ... 6081108150815581598160616071608160916101618 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24 106 do 24 120 z 24439

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Zwierzokoks Awatar fosa
    ja widze typów w pasach non stop, bic, tric, brzuch...pas mast hef! nawet jak rozmwiaja z jakas (cardio)loszka na biezni
    sa tez rodzyneczki co w pasach neoprenowych chodza
    Ostatnio edytowane przez fosa ; 20-11-19 o 19:15

Pas to normalna sprawa teraz. Typy przebierają się w szatni przed treningiem i już pas zakładają, ściągają oczywiście w szatni po treningu. Taka moda. Chyba...

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Ukrzyżować!

Ciekawe czy suplementuje omega trzy i twaróg.
    Podobno jada trzy omegi i twaróg.

Od momentu jak obśmiałem wszystkich, którzy mieli czelność stosować pas do gównoćwiczeń i gównociężarów u mnie w klubie, w pasie ćwiczy 1 (słownie: jeden) człowiek, mój dobry kolega z resztą, który we wszystkich bojach stosuje ciężary 200+. Zatem oczywiste jest, że z niego nie drwię, a czasem i poklepię po pleckach jak siada z 220, albo wyciska 210 <3

KAŻDY kto w M O I M klubie, do martwego ciągu 140kg albo przysiadu 100 kg OŚMIELI SIĘ założyć pas, musi się spotkać z drwinami z mojej strony, które eskalują kolejno na całą gromadę samców, którzy wtórują mi jako swojemu mentorowi.

Sztywny Pal Azji
    rysio aż mam ochotę żebyś mnie skarcił...

widze u ryska nowy rozdzial w trollowaniu od kilku dni...

Jaszczomp BF
    Eee zawsze był prestiżowy ze znajomościami i wyznaczający trendy.

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Chyba musiał odstawić leki bo coś żarcik mu się zaczyna wyostrzać

Taa i nawet pojazd po rodzinie się zaczyna, co już jest dnem.
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 21-11-19 o 09:43

Poczciwy dzik
    Zabawna dyskusja, nie można stawiać znaku równości między vitargo a cukrem. No nie można bo to jest to samo.

Pamiętam jak Tadeusz Sowiński prowadził dziennik treningowy na SFD i na filmie czy zdjęciu było widać, że miał cole (nie light) na treningu. Wielkie było oburzenie jak odpowiedział, że cola mu bardziej smakuje niż carbo.

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Zabawna dyskusja, nie można stawiać znaku równości między vitargo a cukrem. No nie można bo to jest to samo.

Pamiętam jak Tadeusz Sowiński prowadził dziennik treningowy na SFD i na filmie czy zdjęciu było widać, że miał cole (nie light) na treningu. Wielkie było oburzenie jak odpowiedział, że cola mu bardziej smakuje niż carbo.

tak jak byl pojazd po Radzikowskim ktory wprost mowi ze na treningach pije zwykla cole.
    ale przeciez fit panowie w pasach, leginsach i pieknych nowych adidasach (obowiazkowo wyciety tank top) powiedza, ze tylko carbo po treningu i posilek w ciagu 45 min, bo inaczej katabolizm Cie zjada.
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Coli na treningu sobie nie wyobrażam. Co innego podczas długiej trasy. Litr coli i można całą noc walczyć.

Ble.

Sztywny Pal Azji
    Ach, wspaniałe odwołanie do najlepszego wywiadu w historii. Gimby nie znajo.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 21-11-19 o 16:58

Nie będę ci tłumaczył różnicy między skrobią jęczmienną a mieszanką fruktozy i glukozy,może kiedyś sam pomny wiedzy,wczytasz się w to dokładnie.Przywołanie przykładu dietetyka za każdym razem mnie bawi"bo on tak zrobił i żyje"-no kurwa,zajebiste osiągnięcie.Co do rycha to wiem że chłop się droczy,ale muszę sobie zrobić ze 2 dni luzu od czytania takich pierdół,w obecnej pracy spotykam podobnych buców i chociaż w necie tego sobie oszczędzę.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów