Strona 1599 z 1636 PierwszyPierwszy ... 5991099149915491589159715981599160016011609 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 971 do 23 985 z 24530

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

No nie mogę, a przez Ryśka zastanawiam się, czemu jeszcze się nie wyhuśtałem.

Wszyscy trzej panowie na poprzedniej stronie nie potrzebują wzrostu ponieważ:
    - są sławni,
    - są bogaci,
    - są przystojni,
    - mają charyzmę.
    Według Rysia jeżeli brakuje Ci któregoś z powyższych elemntów lub nawet kilku z nich, Twój wzrost +180 może nadal zapewnić ci powodzenie u płci przeciwnej.

Sztywny Pal Azji
    No nie potrzebują a i tak się wstydzą, że są Karłowatus Sapiens i chodzą w tych butach z podbiciem Ja tego trochę nie mogę zrozumieć, jesteś gwiazdą, cipki z całego świata mają mokro na Twój widok w każdym zakresie wiekowym a i tak wstydzić się wzrostu.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Wszyscy trzej panowie na poprzedniej stronie nie potrzebują wzrostu ponieważ:
    - są sławni,
    - są bogaci,
    - są przystojni,
    - mają charyzmę.
    Według Rysia jeżeli brakuje Ci któregoś z powyższych elemntów lub nawet kilku z nich, Twój wzrost +180 może nadal zapewnić ci powodzenie u płci przeciwnej.
    Kompletna bzdura.

Wzrost jest jedną ze składowych.

Jeżeli ryj, sylwetka i jakaś tam namiastka charyzmy się zgadza to razem ze wzrostem dają mieszankę zapewniająca skuteczność cipobrania.

Każdy z tych elementów osobno nic nie daje, ale jednocześnie brak wzrostu i reszta na poziomie sumarycznie tworzą tzw. BANKOMAT albo OPCJA B.

-Prof. Miodek, 2011.

Nie żebym stawiał odważną tezę,ale to wygląda jakby rychu jedyne co miał do zaoferowania to wzrost

Poczciwy dzik
    Przecież ten szef z AMERICAN PIE to postać celowo przerysowana i stylizowana na takiego chamskiego fiuta.

Stifler wbrew pozorom to spoko typ więc nic dziwnego, że ta blond kokota wolała wyluzowanego pakera niż spiętego i nerwowego bogola.

Ryszard wygral

Sprowadzil Was do poziomu dyskusji o zyciu na podstawie filmow.
    Proponuje przejsc na przyklady w piosenkach popowych i grach komputerowych teraz.

To juz lepsze nawet te lewackie naiwne uogolnienia od "naukowcow" i z raportow od siwego
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 11-11-19 o 18:00

Sztywny Pal Azji
    Ryszard nie może się mylić, tu dowody

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    Nie żebym stawiał odważną tezę,ale to wygląda jakby rychu jedyne co miał do zaoferowania to wzrost
    Toż przecież wyżej napisałem, że sam wzrost jest gówno warty jak nie idzie za tym dobry ryj i sylwetka.

A jednocześnie dobry ryj i sylwetka bez wzrostu są chuja warte.

Zwierzokoks Awatar fosa
    taki dan b.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Toż przecież wyżej napisałem, że sam wzrost jest gówno warty jak nie idzie za tym dobry ryj i sylwetka.

A jednocześnie dobry ryj i sylwetka bez wzrostu są chuja warte.
    No,tak,tak.Wiesz naiwnie zakładałem że możesz zmyślać w necie

Żagiel
    https://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_z...we_-a4115.html

Mięso złe, nabiał zły. Już chuj wie co jeść...

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Biały19894 Zobacz posta

Mnie bawi że ludzie jarają się takimi artykułami. Cytuję "Autor ponad kilkuset artykułów na portalu SFD.pl, wieloletni moderator forum." czyli wykształcenia brak ale ważne, że dużo artykułów napisał.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Biały19894 Zobacz posta

Gówno....
    Serio.
    Nie znalazłem na zadnych fit stronkach artykulu ktory by w negatywnym swietle przedstawil wplyw konsumpcji stolca na przyrosty czy hormony.
    Zalet tez brak, ale brak wad to juz zaleta

A dla innych pozwalam sobie zasugerować złotą zasadę tj jedz co ci smakuje i sprawia przyjemnosc. Wystarczy zachowac jakies min. Zdrowego rozsądku i 99% kowalskich moze pompowac bicki spokojnie.

Amen

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów