Strona 1596 z 1601 PierwszyPierwszy ... 596109614961546158615941595159615971598 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 926 do 23 940 z 24005

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

czipsy Cola gramy w Lola.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    nawiązując jeszcze do tego mojego pierwszego postu nt dzisiejszych dziewczyn.

Pamiętam jak byłem gówniarz, z 13-14 lat, to mój wówczas dwudziestokilkuletni wujek, zabierał takie suki, że pała się pompowała na sam widok, do MC donalda , albo maks do kina i walił je potem w swoim maluchu . Pierdolony dupy zmieniał jak rękawiczki i to takie sztuki, że dzisiaj by pewnie robiły "karierę" na IG, albo u jakiegoś szejka na promie.

Dzisiaj jak nie zabierzesz dobrej suki, wykształconej, ogarniętej 23-25 lat, na kolacje za min. 200zł, nie postawisz na stole butelki wina z góry karty i nie odstawisz na chatę autem przynajmniej za 100k to nawet się na ciebie nie zesra bo na twoje miejsce jest już kolejka zarobasów co tylko chce ją przewiercić na wylot i czekają na swoją kolej

To takie najlepsze porównanie tego co było raptem 15 lat temu, a tego co jest dzisiaj.

Idę lepiej przeprosić swoją za wczoraj bo nie chce wydawać pół pensji na randki z dupami z ig
    Zacznij od powiedzenia jej, że jest dobrą suką.

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta

czipsy Cola gramy w Lola.

Haha, kiedyś grałem

Zacznij od powiedzenia jej, że jest dobrą suką.
    Chciałem wziąć Kia Proceed z salonu, ale nie porucham z takim autem. Trzeba beemwu jakieś ogarnąć

Poruchasz z passatem TDI.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Wystarczy być miłym babcia mówiła

Sztywny Pal Azji
    A jak chłopców, to Honda

Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    Chciałem wziąć Kia Proceed z salonu, ale nie porucham z takim autem. Trzeba beemwu jakieś ogarnąć
    Ty to możesz sobie co najwyżej PlayStation wziąć na raty mitomanie co 3 lata temu osrany poszedl z matka pod rękę żeby wyniki matury odebrać co by nie spierdolił z miejsca zdarzenia jakby bylo 28% z matmy

Mitomanie, Rysiu powiedział.

Dokladnie i nic sie nie zmienilo ze niby 15 lat temu nie trzeba bylo miec fury i sie ruchalo az milo a niby teraz inaczej huj nie prawda....starosc Was dopadla i stad takie wnioski,zapomnieliscie jacy byliscie zajebisci za mlodu a ze obecna gimbaza to frajerzy to nie nasza wina
    Kozak ruchal w parku czy jak starych nie bylo na chacie,a zarobas chodzil z ta sama dupeczka za reke i nie dymal bo przeciez ona udawala taka porządna i tyle

Sztywny Pal Azji
    Ziki ma rację. Łóżka w akademikach potwierdzą.

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Dokladnie i nic sie nie zmienilo ze niby 15 lat temu nie trzeba bylo miec fury i sie ruchalo az milo a niby teraz inaczej huj nie prawda....starosc Was dopadla i stad takie wnioski,zapomnieliscie jacy byliscie zajebisci za mlodu a ze obecna gimbaza to frajerzy to nie nasza wina
    Kozak ruchal w parku czy jak starych nie bylo na chacie,a zarobas chodzil z ta sama dupeczka za reke i nie dymal bo przeciez ona udawala taka porządna i tyle
    Ty mówisz o karyńskach, a ja mówię o laskach z TOP powiedzmy takie 5 najlepsze sztuk na całe liceum.

Mam wrażenie, że 10 lat temu kasa aż tak się nie liczyła.

Co ja za bladzie ruchałem mając te 21-22 lata będąc gołodupcem, tylko na ładną buzię i sylwetkę bramkarza z dyskoteki to teraz za chuja by to nie przeszło.

Takie odnoszę wrażenie przynajmniej i po oponach kolegów. Wypadłem z rynku na 5 lat to też tak wiem piąte przez dziesiąte co się dzieje.

Mój kontakt z dużym natężeniem saren skończył się po odebraniu dyplomu polibudy i zakończeniem imprez z cipami z prawa i ekonomii.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 08-11-19 o 18:21

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Jakie "prują"? Seks uprawiają, jak i faceci. Jakieś nowe prawo wyszlo, że maja czekać do ślubu, a potem 15 min po ciemku?
    Co mam ci napisać?O wiem,żart.Jak jeden klucz otwiera wszystkie zamki to jest zajebisty,ale jak jeden zamek jest otwierany przez wszystkie klucze to chujowo.

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    Co mam ci napisać?O wiem,żart.Jak jeden klucz otwiera wszystkie zamki to jest zajebisty,ale jak jeden zamek jest otwierany przez wszystkie klucze to chujowo.
    Siema JABRA!

Co u Ciebie el wariato? Dawno Cię tu nie było.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    No zajebisty żart, jak wujek Stefan na imieninach. Albo wujek Mahmed z Kairu

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Siema JABRA!

Co u Ciebie el wariato? Dawno Cię tu nie było.
    Dzieki jakoś leci. Nadal mieszkam z mamą, wiesz stabilizacja w życiu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów