Strona 1493 z 1529 PierwszyPierwszy ... 493993139314431483149114921493149414951503 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22 381 do 22 395 z 22933

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ja nie wypowiadałem się w kwestii tego czy polowania/odstrzały są dobre/potrzebne. Nie znam się na tym, więc nie oceniam od tej kwestii. Chodziło mi tylko o kwestie tego, że to czy strzelanie w ramach rozrywki jest dobre czy nie zależy od wartości moralnych danej jednostki. I jeśli komuś nie odpowiada strzelanie do zwierząt, to znaczy, że wszyscy muszą mieć takie samo zdanie? To nie są prawa fizyki, że każdego obowiązują te same, moralność danej jednostki to wypadkowa wielu rzeczy i nie ma na to monopolu, że tylko jedna strona jest prawidłowa.

Tak samo przykład z teoretyczną cywilizacją, która by nas zabijała. Dla nich może to być normalne. I nie będą się musieli nikomu tłumaczyć, a na pewno nie zwierzynie. Równie dobrze można spotkać taką, która jest przeciwna takim działaniom. I która moralność jest prawidłowa? Wiadomo, która jest dla ludzi lepsza, ale czy to znaczy, że ta pierwsza jest błędna? Dla tych, którzy by się nią posługiwali będzie prawidłowa.
    Dlatego tutaj wchodzi empatia-nie musisz nie zabijaj.Fajnie Hołownia o tym mówił-"Zwierzęta to także element stworzenia i my powinniśmy jak najmniej mu utrudniać życie.Taki dzik na bank nie wstaje rano i cieszy się-dzisiaj ktoś mnie odstrzeli".
    Ostatnio edytowane przez Jabra ; 05-02-19 o 14:26

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ja nie wypowiadałem się w kwestii tego czy polowania/odstrzały są dobre/potrzebne. Nie znam się na tym, więc nie oceniam od tej kwestii. Chodziło mi tylko o kwestie tego, że to czy strzelanie w ramach rozrywki jest dobre czy nie zależy od wartości moralnych danej jednostki. I jeśli komuś nie odpowiada strzelanie do zwierząt, to znaczy, że wszyscy muszą mieć takie samo zdanie? To nie są prawa fizyki, że każdego obowiązują te same, moralność danej jednostki to wypadkowa wielu rzeczy i nie ma na to monopolu, że tylko jedna strona jest prawidłowa.

Tak samo przykład z teoretyczną cywilizacją, która by nas zabijała. Dla nich może to być normalne. I nie będą się musieli nikomu tłumaczyć, a na pewno nie zwierzynie. Równie dobrze można spotkać taką, która jest przeciwna takim działaniom. I która moralność jest prawidłowa? Wiadomo, która jest dla ludzi lepsza, ale czy to znaczy, że ta pierwsza jest błędna? Dla tych, którzy by się nią posługiwali będzie prawidłowa.
    Oczywiście, duzo w tym racji.

Niestety żyjemy w czasach, gdzie już jako człowiek tyle nagrzebaliśmy w naturze że praktycznie większość działań "naprawczych/regulacyjnych" to łatanie problemów ad hoc.

Wystarczy popatrzeć na google maps w okolicy swojego miasta. Ja patrze na okolice Warszawy: Bolimowski Park Narodowy, Puszcza Mariańska, Puszcza Kampinoska, Mazowiecki Park Krajobrazowy - to kawałki jednego kompleksu leśnego który wycięto na potrzeby rozbudowy miast, budowy nowych na uprawy rolne. Zwierzaki tam żyły i w części żyją do dzisiaj, ale większość z nich potrzebuje dużych obszarów do żerowania.

Nie znam się na tym ale wydaje mi się, że regulacja/nadzór jest potrzebny jednak nie kosztem naturalnych rytmów natury. Zwierzęta znajdą sobie jedzenie, nie ma co ich dokarmiać. Najwyżej nie będą się tak licznie mnożyć. Grzebiąc w tym zbytnio rozregulowaniu ulegają naturalne cykle życia zwierząt np. rozrodu.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Ten gość z 7 metrów to serwuje czasem tak naciągane historyjki, że uszy bolą.
    Większość wyssana z palca. Oglądałem ok 6, które akurat mnie zainteresowały to typowe bujdy powtarzane w internecie, która nijak maja się do prawdy, szczególnie dla kogoś kto zna dany temat od kuchni.

Najbardziej rozbawił mnie ten odcinek: Jak działają warszawskie „KOTŁOWNIE”? Zarobki to nawet 45 tys. zł – 7 metrów pod ziemią #47

Myślałem, że popuszczę w majty ze śmiechu, jak jakimś cymbał z wieśniacką fryzurą, głupek pracujący na słuchawce, maks lider zespołu call center z czwórką na rękę, po jakiejś wyższej szkole zawodowej, pierdoli głupoty jakby był co najmniej jordanem belfordem. Połowa smaczków wyjęta z filmu z resztą. W komentarzach też go ludzie kumaci wyjaśnili, ale większość tych nieprzychylnych pousuwał.

Większość na tym kanale to bujdy, albo ewentualnie ktoś kto już pokazuje ryj opowiada taką prawdę na sterydach i lsd
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 05-02-19 o 14:32

Albo mechanik lejący miód do silnika.

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    ja rozumiem wszystko, nawet tą liczebność dzików kontrolować, ale JAK MOŻNA KURWA RYSIA ODJEBAĆ

Przecież spotkać rysia w Polsce to niemal tak jakby spotkać jednorożca

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Przecież spotkać rysia w Polsce to niemal tak jakby spotkać jednorożca
    Nie bądź taki skromny, z twoich wypowiedzi wynika żeś bardzo światowy i bywasz w wielu miejscach !
    Ostatnio edytowane przez Gubrin ; 05-02-19 o 15:43

Wystarczy pójść na odjebane kawalerskie i już można spotkać.

Sztywny Pal Azji
    "...Do strzelaniny doszło w barze, w hotelu *****...".
    Ostatnio edytowane przez Jony8304 ; 05-02-19 o 16:12
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

może mi ktoś wytłumaczyć czemu ten koleżka ma aż 53 tysiące followersów? Z czego znany jest ten goguś poza tym, że wpierdolił swojej lasce?

https://www.instagram.com/p/BtfpJJPl0XA/

Po prostu ma to coś, spróbuj sam, może też Ci się uda, nawet bez bicia kobiet.

Niski, gruby, zalany z dużą głową.

Taki styl, widać się sprzedaje.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Niski, gruby, zalany z dużą głową.
    ja bym nie był taki okrutny

Ciekawe, czy suki z kasą chętniej chodzą na treningi personalne do takiego szorstkiego, zalanego, męskiego 40 latka, czy bardziej do pizdowatego, dociętego do granic możliwości i ukoksowanego młodzika jak np. https://www.instagram.com/p/Bs0qf9LF64U/.

hmmmm.... czekam aż wypowie się Bzyku, Łukasz i Jabra.

Sprawa jest bardzo poważna.

Ten smyk z twarzą dziecka nie ma szans na atencję kobiet o których piszesz. To samiec beta.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów