Strona 1652 z 1665 PierwszyPierwszy ... 6521152155216021642165016511652165316541662 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24 766 do 24 780 z 24961

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Dziękuję za słowa otuchy. Pije Wasze zdrowie

Pierwszy raz napinam bica od roku więc zdjęcie dla koneserów

Sztywny Pal Azji
    Co to za tęcza na ręczniku? Nie pomyliłeś testosteronu z antykoncepcją dla dziewczyny?

Koszulka w sumie wiele wyjaśnia.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 08-02-20 o 22:54

U mnie Klasyka, zapraszasz 30 osób pojawia się 50. Bomba niemiłosierna ale za Was wypite kurwie stare!!!!!

Drugiego lutego 39 lat wskoczyło.Fizycznie czuję się gdzieś jak 18-20 lat,ale mentalnie jestem zmęczony jakbym miał z 60.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Ja w tym roku 41, w maju.

Dwa tygodnie przed urodzinami urodzi się drugie dziecko, mały ja.
    Do tego postawić dom, może dać sobie zmienić robotę.

Drobiazgi.

Zatem możesz się nie przejmować,nadal masz luz.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Dziś zostałem 27 letnim przechujem z siłowni. Jest tu ktoś młodszy? ja pierdole dziwne uczucie. Kiedyś myślałem, że jak ktoś ma 25 to jest już stary jak sam skurwysyn
    U mnie 24 w tym roku

Klub Zgreźliwych Tetryków się robi (u mnie 37 w tym roczku). Na parę miesięcy o forum zapomniałem, ale widzę bez zmian. Ja na siłowni nie byłem ze 3 miechy. I jak to zwykle bywa, ładnie się zredukowałem, forma niezła. Jak zawsze jak nie chodzę do świątyni bicepsów A ten Frik to ma przejebane. Tyle poświęcenia, tyle kasy i chuj z tego w sumie. Po co? Po co?
    Tak z drugiej strony jak sobie patrzę na siebie? 37? Ja to się maks na 25 czuję. Gdyby nie dziecko i obowiązki to by pewnie grubo jak kiedyś leciało. A teraz? Może i młoda czasem wkurwia, jak odstawia inbę, ale jednak jak tak potem spojrzysz, no to jednak nadaje ten sens życia. Nadaje.
    Ostatnio edytowane przez Kipuś ; 10-02-20 o 15:25
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Nadaje sens życia,bo masz dla kogo żyć.Ostatnio czytałem opracowanie,że właściciele zwierząt są jak wierni w kościele,obaj dążą do przynależności do społeczności,w której będą akceptowani.I powiem wam,mimo iż wiem jak to zabrzmi,że jak wracam z pracy to naprawdę odpoczywam przy moich zwierzakach i nie chce mi się zacieśniać relacji między ludzkich.

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    Nadaje sens życia,bo masz dla kogo żyć.Ostatnio czytałem opracowanie,że właściciele zwierząt są jak wierni w kościele,obaj dążą do przynależności do społeczności,w której będą akceptowani.I powiem wam,mimo iż wiem jak to zabrzmi,że jak wracam z pracy to naprawdę odpoczywam przy moich zwierzakach i nie chce mi się zacieśniać relacji między ludzkich.
    Bo Ty pewnie jestes animal... i dlatego!

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez zbyleq Zobacz posta
    Bo Ty pewnie jestes animal... i dlatego!
    Animale na siłowni
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 10-02-20 o 19:33

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    %-)

Ciekawe gdzie byli rodzice? pierwszy raz usłyszałem o takiej marce jak Moncler

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    W pracy byli. Nie ma co się przejmować, jak kupili w sklepie a nie podróbka/przemytnik, to dołożyli się do budżetu.

Zastanawia mnie czemu połowa ich wygląda jak ten koleś, który raczej nie rzucił tyle hajsu na swój strój

Life of Boris
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 10-02-20 o 20:46

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Po filmie szybciutko ciuszki do toreb/kartonów i odsyłka z uwagą" produkt nie spełnia oczekiwań:.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    %-)

Zacofaniec

Moderator: uderzane Awatar mkd
    %-)

"Uwaga, nakurwiam salto" w wykonaniu Eddie Halla

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów