Strona 1538 z 1540 PierwszyPierwszy ... 538103814381488152815361537153815391540 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 056 do 23 070 z 23100

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Cytat Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
    i na domiar złego... z Toba pewno
    Fosa wiesz jako trener jak to jest,nie ma zasady,każda może zdradzić,zależy ile jej uwagi poświęcisz.

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Cytat Zamieszczone przez thiago Zobacz posta
    i tak co druga zdradza...

nie ma znaczenia czy święta czy nie, co druga dziwka to studentka, inteligentna, ogarnięta a jednak...

life...
    Typowa gadka stulejarzy którzy próbują usprawiedliwić swoje niepowodzenia w kontaktach z kobietami

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Siła Zobacz posta
    Typowa gadka stulejarzy którzy próbują usprawiedliwić swoje niepowodzenia w kontaktach z kobietami
    Najbardziej degradujące zajęcie na świecie to jest wyliczanie i wypominanie obcym osobom kiedy jak i z kim uprawiają seks. Nie różni się to niczym od tego jak stare baby plotkują, z kim się puszcza Nowakowa spod trójki.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Najbardziej degradujące zajęcie na świecie to jest wyliczanie i wypominanie obcym osobom kiedy jak i z kim uprawiają seks. Nie różni się to niczym od tego jak stare baby plotkują, z kim się puszcza Nowakowa spod trójki.
    Tak myśli każdy,dopóki to on nie ma szansy zagruchać,to chciałby wiedzieć czy jest sens tam wchodzić

"Panie prokuratorze, ona mi mówiła, że ma skończone 15, jak to do więzienia? "

Zawsze sprawdzaj czy legitymacja podbita, proste

Profesjonalisty to zawsze warto posłuchać.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    "Panie prokuratorze, ona mi mówiła, że ma skończone 15, jak to do więzienia? "
    To jak tutaj:
    https://www.blasty.pl/m/20363/pedofil

Trener Personalny Awatar Mawashi

Sztywny Pal Azji
    Wreszcie sześciopak bez ćwiczeń:
    https://www.donald.pl/artykuly/xf9jJ...5GOD19Lp3UIGA0

W końcu słowo "rzeźbić" nabiera dosłownego sensu

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    W końcu słowo "rzeźbić" nabiera dosłownego sensu
    A śmialiśmy się z syntholu... Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni.

Ja nie wiem... Sama ta operacja, na czym to polega? Czy to nie powoduje później dyskomfortu? W końcu to jakoś jest nie wiem, przyspawana skóra głębiej, żeby dawała wrażenie kostek na chudym i umięśnionym, tyle że to jest ładnie upakowany smalec. Ale jak ludzie potrafią sobie dokładać po arbuzie silikonu w każdy pośladek i cegłę na bok bioder, plus też po arbuzie do cycków i lać kwas do ust, żeby wyglądały jak przepompowana dętka, to może i na to się będą decydować coraz częściej

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów