Strona 1623 z 1653 PierwszyPierwszy ... 6231123152315731613162116221623162416251633 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24 331 do 24 345 z 24790

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Cytat Zamieszczone przez RN9ne Zobacz posta
    kurde rysio,
    niektore Twoje posty to i kącik ust sie uniesie celem usmiechniecia, ale te ostatnie to marnie w chuj, co jest z Twoja forma?
    Ale przecież dobrze prawi. Choć sam piję białko czekoladowe bo z kefirem świetnie smakuje i zapycha. Moje pieniądze.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Ale przecież dobrze prawi. Choć sam piję białko czekoladowe bo z kefirem świetnie smakuje i zapycha. Moje pieniądze.
    na 99% jemu chodzi o mój post na temat wykładu w szatni.

Co do tego, że odżywki to wypierdalanie pieniędzy w błoto to jest tak oczywiste, że trzeba być upośledzonym (lub dzieckiem, lub osobą zieloną w temacie) żeby tego nie widzieć.

Budowanie sylwetki to jest tak długotrwały proces, tak wieloletni, że to czy dzisiaj zjesz 150g białka, bo ci wypadł posiłek, czy 200, to tak naprawdę nic nie zmienia więc w dupe sobie można wsadzić to "zastępowanie posiłku" odżywkami, czy cwelo-batonami.

A jak trenujący chłop ma problem z dostarczeniem 200g białka w miarę regularnie to niech wypierdala układać pasjansa, a nie się bawi w bodybilding.

2 małe steki na obiad to 100g białka.

Bądźmy poważni.

Już nie nawet nie mówię o tych wszystkich bcaa, glutaminach, puszkach z pojedynczymi minerałami i substancjami chuj wie po co.

Za kupno bcaa osobie, która jest w temacie >2 lat, powinno się wręczać order KRETYN ROKU.

Niedawno zasłyszałem rozmowę dwóch naleśników, pokroju siwego, obydwaj po >5 lat na siłowni, rozprawiali jak to przypierdolą cykl po nowym roku i się tam licytują kto ile najebie towaru: kreatyna, bcaa, białko, gajner, tribulus jajebie.

Kurwa myślałem, że takie rzeczy tylko w memach i żartach już istnieją. Niesamowite.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 16-01-20 o 17:03

Rysio pomyśle o tym poście pijąc kolejny szejk po treningu a wiec jakby Cię uszy paliły to my upośledzeni białkiem

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Rysio pomyśle o tym poście pijąc kolejny szejk po treningu a wiec jakby Cię uszy paliły to my upośledzeni białkiem
    tylko nie ty...

przynajmniej powiedz, że dostałeś w prezencie i głupio ci wyrzucić!

Jak ja od zawsze wierny szejkowy po silce , psychiczny mam spokój i to mi wystarczy , tym bardziej że nie zawsze mam czas zjeść a szejk faktycznie zapycha mnie tzn nie myślę o jedzeniu gdy na szame czasu brak

Ja piję bo mogę i mnie stać.
    Wczoraj mak i pizza, po treningu biauko 30 gr i ryż z kurom.

I łysienie jak skurwesyn.

Proscar na łysinie polecam

albo przeszczep w turcji

Mietki ale ty sterydy braues. Jestes naznaczony. Tez pije szejka. I to hydrolizat zeby szybciej zabic katabolizm stac mnie. Forma nie gorsza niz ze zdjec z rysia. Moze nie rucham co rusz bo mam zone i dziecko. Ale jeste zwyciezco. I tak sie czuje

Mietki ale ty sterydy braues. Jestes naznaczony. Ja tez pije szejka po siuce. I to hydrolizat zeby szybciej zabic katabolizm bo stac mnie. Forma nie gorsza niz ze zdjec z rysia. Moze nie rucham co rusz bo mam zone i dziecko. Ale jeste zwyciezco. I tak sie czuje

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Jak ja od zawsze wierny szejkowy po silce , psychiczny mam spokój i to mi wystarczy , tym bardziej że nie zawsze mam czas zjeść a szejk faktycznie zapycha mnie tzn nie myślę o jedzeniu gdy na szame czasu brak
    ehhh... lata wbijania do głowy zabójczego katabolizmu zostawiły ci piętno na psychice, że nawet jak wiesz, że to głupota to na wszelki wypadek i tak będziesz robił ... jeszcze bijąc towar, japierdole

Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    a tez pije szejka po siuce. I to hydrolizat zeby szybciej zabic katabolizm bo stac mnie.
    kolejny książę katabolizmu.

Jak cię stać na wypierdolenie pieniędzy do kibla to powiedz mi synu, ile w tym miesiącu dałeś już pieniędzy na zrzutki na chore dzieci?

Wg mnie wydanie nawet 200 zł na chore dzieci > 200 zł wypierdolone do kibla

Ale co ja tam wiem.

Na wiosne będę miał już więcej luzu i czasu to coś pomyślę nad podjęciem walki z suplementami na grubszą skalę.

Trzeba uświadomić tych ludzi i trochę zachwiać rynkiem suplementacyjnym w Polsce bo to co się odpierdala to przechodzi ludzkie pojęcie.

Już nawet wiem z kim ewentualnie nawiążę współpracę żeby szybciej wystrzelić i dotrzeć do większej ilości ludzi.

Będzie gorąco, oczekujcie.

KFD zapłacze.

Będą próbowali mnie uciszyć, ale ja się nie dam.

Jezu, jak się zrobi gorąco na Polskiej fitnessowej scenie yt.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 16-01-20 o 19:44

Tylko nie kfd bo przestaną lokal od nas wynajmować
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; 16-01-20 o 19:50

Moderator: uderzane Awatar mkd
    Ciekawe czy na siłowniach w dolnośląskim ktoś włączył do diety Huela... dopiero się będzie działo

Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    Ciekawe czy na siłowniach w dolnośląskim ktoś włączył do diety Huela... dopiero się będzie działo
    musiałem wygooglować.

ale upadek cywilizacyjny, ja pierdole.

Wolałbym mieć syna geja niż żeby to jadł/pił.

"Huel jest sproszkowanym produktem spożywczym i nazwą firmy, która go dystrybuuje. Podstawowy produkt, Huel Powder, ma na celu zaspokojenie wszystkich potrzeb żywieniowych ludzkiego ciała po przejściu na dietę całkowicie opartą na Huel."

wikipedia
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 16-01-20 o 20:13

Tak naprawdę to Rychu zrobił sylwetkę na suplach, nabiale, koksie i dużych ciężarach, a teraz chce bronić podium swojego klubu więc wkręca innych, żeby pozostali ulani lub chudzi

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów