Strona 1694 z 1699 PierwszyPierwszy ... 694119415941644168416921693169416951696 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25 396 do 25 410 z 25471

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Sztywny Pal Azji
    A propos, kolega z pracy opowiadał, że jego kumpel 4 razy w tyg na siłkę do Holandii jeździ, ok godzina drogi. To jest motywacja.

to jest jednostka chorobowa. nie motywacja.

Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    Bo w tym sporcie nie chodzi o to, że 200% albo nic. Trzeba żyć i ćwiczyć tak, jak ten mój znajomy:

https://fb.watch/2v9rJQZyNe/

Znam go i muszę stwierdzić, że naprawdę żyje tak, jak pokazuje to na filmiku
    Co wariat salta odpierdala, dziecko bench pressuje i wpierdala w macu. Piekny człowiek, podziwiam
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 20-12-20 o 18:01

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    Haha ta, ja mam propozycje za friko w zamkniętej bez ludzi ale 16km ode mnie, powiedzialem wole w piżamach zmęczyć w domu i przejść się na spacer

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    Bo w tym sporcie nie chodzi o to, że 200% albo nic. Trzeba żyć i ćwiczyć tak, jak ten mój znajomy:

https://fb.watch/2v9rJQZyNe/

Znam go i muszę stwierdzić, że naprawdę żyje tak, jak pokazuje to na filmiku
    W MMA jeszcze się bawisz?

Moderator: uderzane Awatar mkd
    oj już dawno nie, nawet z doskoku się mało co pojawiam na macie

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Haha ta, ja mam propozycje za friko w zamkniętej bez ludzi ale 16km ode mnie, powiedzialem wole w piżamach zmęczyć w domu i przejść się na spacer
    A ile trwa przejechanie samochodem 16 km?

Pytam bo się zastanawiam czy jak jeździłem 20 min MPK-em na siłkę do innej dzielnicy to już miałem jednostkę chorobową czy jeszcze mieściłem się w normach zdrowego rozsądku

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    To zależy kiedy i skad dokąd. Dalej mam z domu do pracy, ale tam gdzie jest to miejsce, dojazd jest tragiczny najgorzej przejezdne drogi. Dużo gadać, temat przemyślany, bo jakby tak było elegancko przelecieć to nawet bym sie nie zastanawiał

no dla mnie jechać więcej niż 5km to już kosmos

jak chodziłem na siłke to albo w drodze do pracy albo po pracy

Dziady z was i tyle

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    a mnie interesuje nazwa, skoro potrafisz trafnie diagnozować oczekuje tutaj ciekawej propozycji - tylko w punkt proszę.
    correlation doesn't imply causation

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    A propos, kolega z pracy opowiadał, że jego kumpel 4 razy w tyg na siłkę do Holandii jeździ, ok godzina drogi. To jest motywacja.
    Akurat z NRW to rzut beretem, sam kiedyś popylałem godzinę maluchem do Bielska Białej na treningi, w czasach szkoły średniej.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    Akurat z NRW to rzut beretem, sam kiedyś popylałem godzinę maluchem do Bielska Białej na treningi, w czasach szkoły średniej.
    Jak się ma dużo czasu albo jest się singlem to też problemu nie widzę, jednak robienie ok 800 km tygodniowo dla samych treningów trochę kosztuje.
    Ja popylałem Seicento do dziewczyny dzisiaj żony też do Bielska, ponad 70 km
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 27-12-20 o 19:40

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Jak się ma dużo czasu albo jest się singlem to też problemu nie widzę, jednak robienie ok 800 km tygodniowo dla samych treningów trochę kosztuje.
    Ja popylałem Seicento do dziewczyny dzisiaj żony też do Bielska, ponad 70 km
    Jeszcze się okaże, że byłeś tak jak ja, sąsiadem pani premier.

Chociaż ode mnie do BB było z 35 km.

A propos prze chujów, siłowni, itp.

Trening raz w tygodniu, w porywach dwa. Ale ustalmy, że raz. Uzupełniająco jakieś biegi.

Jak byście to widzieli?

W robocie dużo się nadźwigam, napacham palet, nabiegam przy załadunku, dostawach. Nogi i prostowniki sobie odpuszczę (jak Janusz, wiem, ale momentami ta robota sama w sobie potrafi być treningiem, nie siedzę 8h przy biurku, wtedy to aż się chce porobić jakieś siady).

Myślałem o jakichś seriach łączonych na klatkę i plecy, dość sporo objętościowo skoro raz w tygodniu, do tego jakaś kosmetyka na barki. Ktoś, coś?

Tak, ja.

Rób to daje przyjemność, ćwiczenia, partie itp nieistotne.

Polecam, głowa zyska, ciało ma to gdzieś.
    Jak do tej pory coś zbudowałeś to będziesz nadal dobrze wyglądać,a jak nie...to szkoda zachodu.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 28-12-20 o 14:07

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów