Strona 1693 z 1697 PierwszyPierwszy ... 693119315931643168316911692169316941695 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25 381 do 25 395 z 25446

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    masa24 się chyba z ryśkiem na konta zamienili
    ale podoba mi się ten wpis bardzo, bo jest w punkt, jeśli chodzi o miejsce i timing
    Dementuję. Sam często się przecież wyśmiewam z ludzi bez wykształcenia na forum

mleqs, u mnie blisko tego co napisałeś.

31 na karku, na siłowni nie byłem od kiedy je zamknęli. Ćwiczę tylko w domu tym co mam, dobrze jem i ludzie mnie o towar podejrzewają. Ale u mnie to już kwestia lat wytrenowania. Jak się trenuje już chyba 13 lat to nie ma opcji żeby ze mnie "zeszło" jak woda z odyńca na mecie po 2 miesiącach. To już jest zupełnie inna sylwetka niż przeciętnego meciarza z ulanym ryjem.

Rzadko się z tyłu oglądam, ale ostatnio w jakimś sklepie z ciuchami byłem, wielkie lustra w przebieralni ze wszystkich stron. Jak zobaczyłem swoje plecy to aż mnie zamurowało. Pocięte jakbym szedł na scenę. Na żywo takich nie widziałem. A towaru nie biorę od lat, ćwiczę takimi ciężarkami, z których nawet siwy się tu wyśmiewał, a mam plecy gęste i suche jakbym walił gh non stop.

Lata treningu zrobiły już swoje.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 19-12-20 o 06:48

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    "Dziś siłownie i baseny teoretycznie są zamknięte. Mogą przyjmować jedynie gości szykujących się do zawodów albo prowadzić zajęcia zorganizowane. W efekcie wiele siłowni normalnie działa, a ćwiczący podpisują czasem fikcyjne oświadczenia, że szykują się do zawodów" - czytamy na portalu RMF FM.

Zmiana w przepisach spowoduje, że od 28 grudnia do 17 stycznia omijanie zakazu stanie się niemożliwe, a siłownie i baseny będą mogli odwiedzać jedynie profesjonalni sportowcy."

Jabra, obejdziesz to?
    Na ktoś pomysł na ominięcie

zapisz sie do jakiejs sekcji

Ciekawe wlasnie jak to zinterpretuja. Czy tylko zawodowcy czyli co zawodnicy? Czy jak do tej pory ze jak trening do zawodow to przeciez jakims tam zawodnikiem sie jest nie?

Jabra przyjdzie z mamą.

A ja trenuję z policjantem

Dziś idem.

Zastanawiam się czy jeśli ktoś jest "trenerem personalnym" z kursem z groupona to tez podchodzi pod zawodowego sportowca lub coś w ten deseń.
    jak tak to wszyscy kurs za 80zł w świątecznej promocji i jedziesz

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Jabra przyjdzie z mamą.

A ja trenuję z policjantem

Dziś idem.
    gdzie się wybierasz ? siadaj kulson.
    correlation doesn't imply causation

A ja w piątek wziąłem wolne i jak prawdziwy Polak przemeblowalem w wolne chałupę. Ergometr stoi teraz elegancko rozłożony pod ścianą, w sypialni już 6 metrów maty piankowej, wiec cyk rozgrzewka, do windy i nogi se zrobiłem na dole.

A jako człowiek-wymówka specjalnie dla Jabry: najnowsza wymówka jest taka że synek nauczył się mówić i żąda contentu. Podobno raz w życiu się uczysz mówić.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 19-12-20 o 21:17

to huj jestes a nie kulturysta. Dobry pasjonat nie patrzy czy synek chodzi , mowi . czy matka umarla czy ktokolwiek inny. trening i dieta to swietosc. najpierw to , potem cala reszta dopiero

Cytat Zamieszczone przez masa24 Zobacz posta
    to huj jestes a nie kulturysta. Dobry pasjonat nie patrzy czy synek chodzi , mowi . czy matka umarla czy ktokolwiek inny. trening i dieta to swietosc. najpierw to , potem cala reszta dopiero
    correlation doesn't imply causation

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Ty masz klucze od swojego pokoju, tak ja mam klucze d siłowni, zatem chodzę kiedy mam czas i ochotę. Pudło.
    Człowiek wymówka odnosi się do tego że nigdy nie masz ochoty

Rychu co czytam to ciebie każdy o towar podejrzewa,w każdej legendzie jest ziarenko prawdy.

Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Ciekawe wlasnie jak to zinterpretuja. Czy tylko zawodowcy czyli co zawodnicy? Czy jak do tej pory ze jak trening do zawodow to przeciez jakims tam zawodnikiem sie jest nie?
    To jest do obejścia,tylko czy właścicielom siłowni będzie się chciało stworzyć stowarzyszenie i opłacać składki do np. PZKIF?Wtedy każdy klubowicz to teoretycznie zawodnik,bo ma prawo brać udział w zawodach.

Cytat Zamieszczone przez masa24 Zobacz posta
    Taka prawda, 100 procent albo nic!

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Dementuję. Sam często się przecież wyśmiewam z ludzi bez wykształcenia na forum

mleqs, u mnie blisko tego co napisałeś.

31 na karku, na siłowni nie byłem od kiedy je zamknęli. Ćwiczę tylko w domu tym co mam, dobrze jem i ludzie mnie o towar podejrzewają. Ale u mnie to już kwestia lat wytrenowania. Jak się trenuje już chyba 13 lat to nie ma opcji żeby ze mnie "zeszło" jak woda z odyńca na mecie po 2 miesiącach. To już jest zupełnie inna sylwetka niż przeciętnego meciarza z ulanym ryjem.

Rzadko się z tyłu oglądam, ale ostatnio w jakimś sklepie z ciuchami byłem, wielkie lustra w przebieralni ze wszystkich stron. Jak zobaczyłem swoje plecy to aż mnie zamurowało. Pocięte jakbym szedł na scenę. Na żywo takich nie widziałem. A towaru nie biorę od lat, ćwiczę takimi ciężarkami, z których nawet siwy się tu wyśmiewał, a mam plecy gęste i suche jakbym walił gh non stop.

Lata treningu zrobiły już swoje.
    Kiedyś chciałem byc silnym madafaka, przez rok nakurwiałem 531 Wendlera, a teraz myśle o zdrowych stawach i sportowej sylwetce. Podchodzę do machania żelazem jak do jazdy autem - mogę wycisnąć z fury ile się da, by sprawdzic jej możliwości albo uzytkowac normalnie i cieszyć się komfortowa dłuższa jazdą. Taki ze mnie białkowy filozof.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 20-12-20 o 11:49

Moderator: uderzane Awatar mkd
    Bo w tym sporcie nie chodzi o to, że 200% albo nic. Trzeba żyć i ćwiczyć tak, jak ten mój znajomy:

https://fb.watch/2v9rJQZyNe/

Znam go i muszę stwierdzić, że naprawdę żyje tak, jak pokazuje to na filmiku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów