Strona 1640 z 1665 PierwszyPierwszy ... 6401140154015901630163816391640164116421650 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24 586 do 24 600 z 24961

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Poczciwy dzik Awatar satanic
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    I pewnie tych ciężkich chwil jak dzieci były bardzo małe nawet już nie pamiętasz?
    Było nie raz, ale nigdy nie żałowałem że mam dzieciaki.

Ścięgno sarny
    Ja właśnie jestem z córką w sali zabaw. Ma 3 lata i 4 miesiące, a do tej pory muszę wstawać do niej w nocy, ale już jest mimo wszystko coraz lżej. Niedługo może wyemigruje do swojego pokoju. Mam 31 lat i w sumie chciałbym drugie póki są siły, ale żona na razie na nie, bo mała się dała we znaki ze spaniem i się zraziła.

Ziki nie zawsze, ale jestem na tyle mądrym człowiekiem że szybko weryfikuję poglądy bliskie dnu.

no master joda.
    a może jesteś na tyle niemądrym człowiekiem, bliskim zacietrzewionego dna, że brak otwartości sprawia, iż "weryfikujesz opinie" .
    nie to żebym próbował wchodzić w dyskusję, o nie nie nie, za płytki jestem na mądre sprawy mądrych ludzi.

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    no master joda.
    a może jesteś na tyle niemądrym człowiekiem, bliskim zacietrzewionego dna, że brak otwartości sprawia, iż "weryfikujesz opinie" .
    nie to żebym próbował wchodzić w dyskusję, o nie nie nie, za płytki jestem na mądre sprawy mądrych ludzi.
    milczmy i słuchajmy zatem!

Cytat Zamieszczone przez Biały19894 Zobacz posta
    Ja właśnie jestem z córką w sali zabaw. Ma 3 lata i 4 miesiące, a do tej pory muszę wstawać do niej w nocy, ale już jest mimo wszystko coraz lżej. Niedługo może wyemigruje do swojego pokoju. Mam 31 lat i w sumie chciałbym drugie póki są siły, ale żona na razie na nie, bo mała się dała we znaki ze spaniem i się zraziła.
    Ja przy bliźniakach to mam nocne wrecz wyskoki z łóżka byleby jedno drugiego nie obudziło. Wieczorami natomiast zgłębiamy tajniki ruchów ninja.

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Patryk straszne bzdury piszesz.
    Reszty teoretyków filozofów nie komentuję bo to wstyd komentować.
    I powtórzę jeszcze raz: za określenia prostackie typu guwniak będzie ban.

Tyle z przekazu na dziś.
    No widzisz, ja mogę tylko teoretycznie pisać, bo ich nie posiadam. Wiedzę swoją*czerpie z najbliższych znajomych.

Wobec tego głupio będzie Wam gdy przypomnicie sobie swoje teksty na ten temat. Tobie Patryk pewnie wleci refleksja na temat niektórych znajomych.

Nie ma to nic wspólnego z zacietrzewieniem. To dojrzałość weryfikuję poglądy. Czas pokaże.

Tymczasem mam ten przywilej że mogę weryfikować tresci5na tym forum.

czekaj czekaj, głupio będzie nam jak sobie przypomnimy, że świadomie odłożyliśmy moment na rozpoczęcie rodzicielstwa?
    bo np. ktoś jeszcze nie dorósł/nie czuję tego/nie ma zaplecza materialnego/nie ma partnerki/nie ma wsparcia/nie ma środowiska porównawczego/nie ma wzorców/bądź ma jakiś plan na siebie/ plan na ową rodzinę, którą chciałby mieć...można podać jeszcze wiele innych powodów.
    to jest dojrzałe.i to jest pogląd - weryfikujesz to pod swój wzorzec, nie uwzględniając uwarunkowań osób o wzorcach odmiennych, albo tych osób, które chcą przełamać nieudane wzorce, bo widzą jak ludzie chowają swoje dzieci.
    i nie jestem z tych "mundrych", bo też będę popełniał błędy i ponosił porażki.

jednak ja znam kilka przykładów ludzi z moich roczników, którzy ewidentnie sobie nie radzą, popełniają karygodne błędy wychowawcze. a zawsze cierpi dziecko. tabula rasa. chujowy rodzic to chujowy dzieciak.

Nie o to.

Świadomość to jedno, ale argumenty powtarzane tu często czy jakieś cudze niby przykłady to jest śmiech na sali.

"jednak ja znam kilka przykładów ludzi z moich roczników, którzy ewidentnie sobie nie radzą, popełniają karygodne błędy wychowawcze. a zawsze cierpi dziecko. tabula rasa. chujowy rodzic to chujowy dzieciak."

Naprawdę? Traktujesz to jako argument w dyskusji ślepego o kolorach? Bez kitu. Znam ludzi co nie powinni pić alkoholu. Ani jeździć autem. Nic z tego mnie się nie udzieliło. Odwagi, na pewno uwierzysz w siebie, trzeba mieć powód.

Nikt nie każe obowiązkowo mieć dzieci. Nie ma przymusu. Nie ma obowiązku (pewnie w trzeciej kadencji to zmienią).

Każdy robi jak uważa, rzekłem swoje a chamskie i prostackie teksty pasujące do rysia i tym podobnych ameb będę tępił.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 26-01-20 o 10:35

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    Nie mam. Mam wiele obaw co do ich posiada ia w przyszłości, mój styl życia musiałby by się drastycznie zmienić.
    Ale to strefy komfortu. Lubię z nich wychodzić co jakiś czas.
    Jak w tym roku ogarnę kupno gospodarstwa na wsi i budowę domu to pomyślę o odpowiedniej i inkubatorce .
    Mi ledwo 31 pykło na liczniku.

Opinia pod filmem o Danie Bilzerianie

Totalnie nieciekawy czlowiek, który nic w życiu nie osiągnął. Nawet mięśni nie zbudował naturalnie. Banan jakich wiele tylko że ekstremalny. W stanach takich są tysiace. Konsumuje to czego dorobił się ojciec. Dla mnie ma mentalność żula. Chodzi mu tylko o spełnianie swoich potrzeb i ucieczkę w używki i wszelakie przyjemności. Myślałem że jakoś ciekawie skończy się ta historia, że się nawrócił czy coś, albo pomaga innym. A znów nie. Osoba niewarta uwagi i żałuję że teraz wiem o istnieniu takiego kogoś. Jednej rzeczy jednak nie kupi, wzrostu Wikipedia mówi że jest karłem 174 cm i nie sądzę że nie chciałby mieć bardziej męskiego wzrostu Totalny pustak i pewnie nie nacieszy się zbyt długo tym wszystkim bo tacy jak on szybko i marnie kończą.

Rysiu to Ty?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Chodzi mu tylko o spełnianie swoich potrzeb i ucieczkę w używki i wszelakie przyjemności.
    Jeżeli to rysio napisał, to trochę hipokryzja, bo on swoje życie w ten sposób prowadzi przecież. Tylko, że nie ma tyle hajsu.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta

Nikt nie każe obowiązkowo mieć dzieci. Nie ma przymusu. Nie ma obowiązku (pewnie w trzeciej kadencji to zmienią).
    mowisz i masz
    https://businessinsider.com.pl/twoje...zadzie/wvsnmz2

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Opinia pod filmem o Danie Bilzerianie

Totalnie nieciekawy czlowiek, który nic w życiu nie osiągnął. Nawet mięśni nie zbudował naturalnie. Banan jakich wiele tylko że ekstremalny. W stanach takich są tysiace. Konsumuje to czego dorobił się ojciec. Dla mnie ma mentalność żula. Chodzi mu tylko o spełnianie swoich potrzeb i ucieczkę w używki i wszelakie przyjemności. Myślałem że jakoś ciekawie skończy się ta historia, że się nawrócił czy coś, albo pomaga innym. A znów nie. Osoba niewarta uwagi i żałuję że teraz wiem o istnieniu takiego kogoś. Jednej rzeczy jednak nie kupi, wzrostu Wikipedia mówi że jest karłem 174 cm i nie sądzę że nie chciałby mieć bardziej męskiego wzrostu Totalny pustak i pewnie nie nacieszy się zbyt długo tym wszystkim bo tacy jak on szybko i marnie kończą.

Rysiu to Ty?
    Nie.

Kurde nawet nie wiedziałem, że Blizerian to aż taki karakan.

Na fotach wygląda jakoś tak okazale.

Pewnie go trochę dupsko boli, że jest gnomem, ale z drugiej strony to już jest taki poziom majętności i fejmu, że takie rzeczy przestają mieć znaczenie.

Chociaż.. nikczemnego wzrostu Stallone nie raz był łapany na chodzeniu w butach na podbiciach, mimo, że multimilioner.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 27-01-20 o 14:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów