Strona 1484 z 1512 PierwszyPierwszy ... 484984138414341474148214831484148514861494 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22 246 do 22 260 z 22670

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    To by w sumie tłumaczyło masę ich wyznawców w koszulkach DZIK
    w te ciuchy i gadżety DZIK zaopatrują się bardzo często łebki, które nawet nie ćwiczą. To akurat jedno z drugim nie ma wiele wspólnego w tym wypadku.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    w te ciuchy i gadżety DZIK zaopatrują się bardzo często łebki, które nawet nie ćwiczą. To akurat jedno z drugim nie ma wiele wspólnego w tym wypadku.
    Nie wiem,ja piszę o kolesiach na siłce.

Jaszczomp BF

Z tym calym WK, sakerem itd. Vichy i inne takie kosmetykowe gowna sprzedaja ta sama scieme starym babom ze bede bardziej atrakcyjne jak sie czyms posmaruja od niepamietnych czasow, olimpy i inne firmy suplementowe sprzedaja od dziesiatek lat sciemy naiwym ze po ich kreatynie + hmb ich organizm osiagnie nieosiagalne szczyty.

Wiec jak chlopakom hajs sie zgadza cisac jakies tam opowiesci i sprzedajac marzenia gimnazjalistom to propsy dla nich. Przy zerowym koszcie zarabiaja na swoim autorytecie w ten sam sposob jak firmy powyzej ktore zby to osiagnac musz placic Pudzianowi, ktory jak wiadomo tanio skory nie sprzedaje.

I to też nie jest przecież znak naszych czasów, od kiedy byli ludzie, którzy dali się zrobić w chuja są Ci, którzy robią w chuja. Nie tylko w Polsce, ale wszędzie gdzie tylko się da.

Kwestia, że kiedyś trzeba było być czarującym, mieć dobrą gadkę. Teraz wystarczy pokazać dupę na instagramie i wstawić czasami post z najlepszymi suplementami. A szekle na konto lecą.

Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 12-01-19 o 19:27

Cytat Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
    Z tym calym WK, sakerem itd. Vichy i inne takie kosmetykowe gowna sprzedaja ta sama scieme starym babom ze bede bardziej atrakcyjne jak sie czyms posmaruja od niepamietnych czasow, olimpy i inne firmy suplementowe sprzedaja od dziesiatek lat sciemy naiwym ze po ich kreatynie + hmb ich organizm osiagnie nieosiagalne szczyty.

Wiec jak chlopakom hajs sie zgadza cisac jakies tam opowiesci i sprzedajac marzenia gimnazjalistom to propsy dla nich. Przy zerowym koszcie zarabiaja na swoim autorytecie w ten sam sposob jak firmy powyzej ktore zby to osiagnac musz placic Pudzianowi, ktory jak wiadomo tanio skory nie sprzedaje.
    Ogólnie zgoda,ale kto mi zwróci zawiedzione nadzieje jak człowiek w to wierzył? To poważna sprawa,ostatnią kasę na hmb wydałem.

Nie na czasie jesteście.
    IF na sfd od wielu lat i tam ludzie tak jedzą: Kinder Bueno 3x dziennie zapite odżywą białkową.
    Oczywiście owoce są złe bo fruktoza.
    Miód to samo.

Idę potreningowo oszamać granexy zalane izolatem (bo szybciej się wchłania niż wpc), jako nasi dziadowie czynili.

Ale oczywiście wegański bez glutenu i laktozy?

http://thetastyk.com/2017/07/28/vegan-kinder-bueno/
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 13-01-19 o 07:46

Dodam coś od siebie.
    Ludzie lubią być robieni w konia i to bez mydła.
    Osobiście myślałem że tv mango to szczyt debilizmu o te ich reklamy.
    Czasami oglądałem żeby sie pośmiać troche.
    Np jakieś fit czekoladki jesz 1 dzienie i chudniesz bez wysiłku itp bzdety.
    Ale ostatnio zobaczyłem reklame bodajrze na TVP seriale.

Na białym tle siedzi sobie kobieta ok 40.normalna budowa ciała.
    I rzuca tekatami typu.
    Pół roku temu warzyłam sporo kg(nie pamiętam ile) Ale poznałam wtedy sektet jak stracić zbędne kg i schudłam 65kg w 6mc.
    Wielu moich znajomych chciało znać ten sekret ale nie zdradziłam go aż do dziś zazdzwoń pod nr na ekranie nic Cie to nie kosztuje a zdradze Ci ten sekret. Po czym dodaje hasło spiesz sie bo zdradzam go tylko przez krótki czas.

No kur.. Nie wierzyłem że to co widze jest prawdą. Takie głupoty wygadywać to masakra.
    Pomyślałem tylko że znając życie na 100% zdesperowane kobity dzwonią jak oszakałe i że ktoś ładną kase zrobi na tym

Często wyskakują mi reklamy jakiejś przełomowej metody nauki języka obcego, już po 14 dniach będziesz umiał prowadzić konwersacje. Pogrzebałem trochę głębiej i dotarłem do opinii ludzi, tych naiwnych. W zasadzie żadnej pozytywnej.

Jaszczomp BF
    Nie wiem czy ktoś obejrzy.

W skrócie:
    1. Chłop walczy na Famme MMA z Bonusem BGC
    2. Postanowił się zmobilizować do tego i zbiga sadło (zaczynał od ok 160kg)
    3. Trenuje z trenerem sztuki walki.
    4. Trenuje też coś ala cross
    5. Trzyma dietę - ma dietetyka
    6. Morsuje, chodzi na joge i saune.

Ogólnie nie jest to kurs programowania albo lądowanie na kosmosie, ale kibicuje mu bo postanowił sam dla siebie bez względu na tą walkę zrzucić sadło i na ten moment ok 15kg zrzucił.

A tak ogólnie kto to jest? Fit taksówkarz?

Ja pierdolę.

Świat upada.

Nie, nie klikam w gówna. Bardziej martwi mnie narud oglądający takie gówna.

Mamy wspanialy narod, ludzie solidaryzujac sie z dzikami ustawiaja sobie na fejsbuku zdjecia dzika na profilowe.

Dzisiaj wszyscy jestesmy dzikami.

Sztywny Pal Azji
    Hrum,hrum.
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów