Strona 1483 z 1549 PierwszyPierwszy ... 4839831383143314731481148214831484148514931533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22 231 do 22 245 z 23230

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Ale jak yebnie to ino roz.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    dawno nie było nic mocnego:

ciekawe jakie procesy myślowe zachodzą w głowie takiego śmieszka, w momencie dodawania tego typu zdjęć.... japierdole, stary chuj, a głupi jak but
    A może dla jaj to zamieścił ?

Trener Personalny Awatar Mawashi
    hahaha, jebany krasnoludek. Dajcie sobie od 1:29 i patrzcie z jakiej skrzyni na drążek się wpierdala

Mam na siłowni wszystkie sprzęty life fitness, identyczną bramę i jak wyciągnę łapy do góry to mam nad drążkiem. To ten chujek musi mieć ze 160cm, a podaje 173cm

Jaki los potrafi być okrutny

Rikard, widać cię na filmie, tam na drugim planie.

Sprzedawca Kebabów Awatar DUDEK
    sfd

w dziwnym kierunku zmierza to sfd.pl ...

Jaszczomp BF
    Raczej podąża za modą , patrząc na KFD czy 6packTV (body-pack) to już chyba wszystkie kanały odeszły od sztywnego przekazu, zajawek z treningów itd. teraz w filmach warto rzucić sobie kurwom albo wspomnieć o towarze ... kontrowersja, ulane kurwy, pierwszy cykl ... robią wyświetlenia.

A Wy co, dalej tylko ryż, kura, twaróg i oliwa?

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Raczej podąża za modą , patrząc na KFD czy 6packTV (body-pack) to już chyba wszystkie kanały odeszły od sztywnego przekazu, zajawek z treningów itd. teraz w filmach warto rzucić sobie kurwom albo wspomnieć o towarze ... kontrowersja, ulane kurwy, pierwszy cykl ... robią wyświetlenia.
    Ida za zachodem, niedługo czym wieksze freaki beda tym bardziej kanal bedzie popularny

Cytat Zamieszczone przez J0ker Zobacz posta

A Wy co, dalej tylko ryż, kura, twaróg i oliwa?
    Tak dalej temu dziki a nie suchy chlop z forma co na kretynach sie robiło
    A na poważnie jak ktos ma szybka przemiane to moze wpierdalac co chce ,wazne zeby makro sie zgadzalo a bedzie cacy, inny jak ja bedzie wpierdalał jak ten suchar to efekt bedzie inny

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Taka sylwetka u powyższego chudzielca to jak duży biust u tłuściutkej kobiety.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Nie klikam, ale źle wygląda?
    Tzn nie jak skoksowana świnia z okrągłym ryjem i pospinanym karkiem?

To raz a dwa że jednak po lewej widać więcej szczegółów,czyli jednak trzymanie miski coś tam daje.Zresztą odnoszenie się tylko do tego jak wyglądamy na zewnątrz jest bez sensu,bo druga sprawa jak się mamy w środku po takim żarciu.Zresztą ta pierwsza fotka jest sprzed Sopotu,gdzie Sakerek na bank na czysto nie śmigał.
    Ostatnio edytowane przez Jabra ; 12-01-19 o 12:46

Widziałem.

Chłop,który prowadzi kanał pro-sportowy, pro-sylwetkowy chwali się, że wpierdala 2 posiłki dziennie w tym jeden to pizza albo inne gówno, a drugi jakieś słodkie skurwysyństwo + zestaw odżywek z ich sklepu i dzięki temu ma spoko formę.

Ma to kurwa sens, bezapelacyjnie.

Jego dzienna pula 2500kcal, to u mnie nie raz na masie tyle śniadanie zawierało.

Gimbusy się nasłuchują takiego gówna i będą ich naśladować, bo z tego co się orientuję w grupie 12-17 mają w chuj poważanie i fejm. Ta sama grupa oczywiście nawet nie rozróżnilaby Szymona Lady od Radzia Słodkiewicza.

Widziałem.

Chłop,który prowadzi kanał pro-sportowy, pro-sylwetkowy chwali się, że wpierdala 2 posiłki dziennie w tym jeden to pizza albo inne gówno, a drugi jakieś słodkie skurwysyństwo + zestaw odżywek z ich sklepu i dzięki temu ma spoko formę.

Jego dzienna pula 2500kcal, to u mnie nie raz na masie tyle śniadanie zawierało.

Gimbusy się nasłuchują takiego gówna i będą ich naśladować, bo z tego co się orientuję w grupie 12-17 mają w chuj poważanie i fejm. Ta sama grupa oczywiście nawet nie rozróżnilaby Szymona Lady od Radzia Słodkiewicza.
    Coraz gorsza ta dzisiejsza młodzież. Zero szacunku

Do autorytetów, racja.

Jabra oczywiste jest że jakość jedzenia robi różnicę zawsze.

Ilość tym bardziej.

Widziałem.

To by w sumie tłumaczyło masę ich wyznawców w koszulkach DZIK

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów