Strona 1 z 1589 12311511015011001 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23829

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Gwiezdna Gwardia

Talking PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Niegdyś był taki temat, z opowieściami... JADZIEMY.

1. Z ostatniego treningu... Gość w wieku 45-55 lat... Robił "przysiady". To znaczy wg niego, bo dla mnie to było "nie wiadomo co".

W trakcie ćwiczenia miał założony PASEK OD SPODNI Tak, nie żartuję, spiął się skórzanym paskiem od spodni! Najpierw zajebał 140 kg ... parę razy zrobił ruch 3 cm... Zajebał 180 kg (!) - zrobił ruch 2 cm... Z asekuracją, ajak

Zadowolony poszedł robić coś dalej. Tak mnie osłabił, że już nawet nic nie mówiłem.

2. Rozmowa dwóch żołnierzy, przy wyciskaniu 2 x 25 kg na barki, siedząc

"Założę pas, bo mi zaraz kręgosłup pyerdolnie".

W tym czasie bez pasa robiłem podrzut na ponad 100 kg - rozgrzewka... Też nie miałem już siły nic tłumaczyć.

3. Gość robił ćwiczenie... Bardzo ciekawe tj. oparł się o drabinki, jak do wiosłowania - i zaczął się gibać na boki, bez uginania rąk (tak jakby chciał wiosłować, nie uginając ręki?), nie wiem na co to miało być ćwiczenie więc dość głośno powiedziałem do znajomego "patrz ćwiczy zwieracze odbytu".

4. Przechuj - żołnierz. Postanowił wycisnąć nogami 200 kg na suwnicy (nogami do góry). Podniósł w górę, zdjął zabezpieczenia - po czym ... opuścił kawałek i nastąpiło załamanie.... Na szczęście był na tyle drobny, że nie zgniotło go całkiem, ale był bliski spotkania z własną dupą

5. KLASYKA, CZYLI POPEK pokazuje jak NIE ćwiczyć

jak nie robić przysiadów

jak nie robić wiosłowania

6. INNE

jak nie robić martwego ciągu

jak nie robić martwego ciągu

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Ooo korwa popłakałem się ze śmiechu Pasek jest najlepszy

Film nr 3 od gory

http://www.youtube.com/watch?v=G8T5qDyZjrE

http://www.youtube.com/watch?v=QmzX1eR-BTo

generalnie u mnie na siłowni jest też kilku kozaków,jeden notorycznie robi uginanie ze sztangą podchwytem urzywając magnezji,inny twierdzi że jak je mentosy przed treningiem to więcej siły ma
    Ostatnio edytowane przez kondek ; 05-02-12 o 15:59

The net is vast and infinite.

akurat to miała być 1/2 siadu,wyszła raczej 1/3 no ale nie nazwał tego pełnym siadem.

Dla mnie to jest ledwo co 1/4
    The net is vast and infinite.

....WÓDZ IMPERIUM....
    Widziałem kolesia co zmieniał rękę ćwiczącą na Kettl'u na głowie

wybicie prawa ręka, odłożył Kettl'a na głowę i chwytał lewą i znów lewa wybicie, na głowę...

ale to akurat spoko gościu był, jakieś pojęcie o ćwiczeniu miał, tylko ten jeden element dość śmiechowy był

----------------------------------------------------------------------------------

12. Wybierz suplementy dla siebie

Ostatnio na siłkę zapisał się ojciec z synem. Syn ok.16 lat, okularki, anoreksja, wygląd typowego kujona.

Synek przygotował się do treningu bardzo dobrze, przeczytał chyba wszystkie branżowe gazetki itd. Ogólnie widać, ze sztangi w rękach nigdy nie mieli... a oni co.... Superserie, gigantserie, powtórzenia wymuszone i inne zaawansowane metody. Przy tym oczywiście wydawali z siebie przeróżne okrzyki.

Wszystko było by dobrze, gdyby znali chociaż podstawy prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Zarzucali na siebie na wszystkie sposoby jakie się dało, oczywiście kot straszny, straszne przeprosty... Ogólnie KOSMOS :-D Każdy się patrzył z uśmieszkiem, ale nikt nie chciał zwrócić uwagi by nie tracić tego wspaniałego widoku :-D
    Ostatnio edytowane przez tibes ; 06-02-12 o 13:42

Sztywny Pal Azji Awatar Ziomal
    Cytat Zamieszczone przez Hawthorns Zobacz posta
    Tyle że ciężar sporo tłumaczy.
    74 str. Powrót po 3 latach, cel 250kg w martwym ciągu http://tiny.pl/g4d5k

Sezonowiec Awatar Mahler
    U mnie chodzi taki facet ok. 40 lat, chudy jak szpilka. Trenuje zawsze to samo - klatę i braki (wszystko w pasie). Przy czym nie są to bardzo intensywne treningi, ale mimo tego gostek musi się wspomagać kawą ze śmietanką. Dzień przed wigilią musiał dołożyć do tego porcję węglowodanów w postaci ciasta drożdżowego.

A tak a propos tematu (początek najlepszy):

http://www.youtube.com/watch?v=9Yc4OMrBDzQ

Zwierzokoks Awatar Krisss_zaw
    Dzisiaj na siłowni spotkałem kolesia (swoją drogą, nawet całkiem dojebanego) który robił półówki podciągania na drążku w hakach z doczepionymi 10kg, do tego partner pomagał mu trzymając nogi

s

napinka tego dzieciaka ok 3:45 mnie rozjebała
    Ostatnio edytowane przez kondek ; 03-03-12 o 21:50

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów