Strona 1546 z 1585 PierwszyPierwszy ... 5461046144614961536154415451546154715481556 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 23 176 do 23 190 z 23774

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Poczciwy dzik
    Bez wątpliwości zgadzam się z twierdzeniem że wyciskanie leżąc jest najtrudniejszym bojem.

I ja pierdolę, na świecie są tylko 3 ćwiczenia: martwy, przysiad, wycisk.

Dziękować Bogu, oświeciliście mnie!!
    I nie ma Boga oprócz Boga, a trójbój jest jego prorokiem!!

Sztywny Pal Azji
    Gats, wstawiłeś cytat. Wymyśliłeś sobie własną interpretację i próbujesz wyśmiać go, za coś, czego nie powiedział. Jak chcesz kogoś "masakrować" i wyzywać od "przechujów" to niech jest za co. Jak mi pokażesz, konkretnie które słowa z tego cytatu świadczą, że ta osoba miała na myśli, że wyciskanie leżąc jest trudniejsze od rwania, gimnastyki olimpijskiej i wszystkiego innego co tylko się da wymyślić, to przyznam Ci rację. Bo jak sam powiedziałeś, ja to ten polski to tak kiepsko, nie umiem czytać między wierszami.

Ja widzę, że jak Ci nie wyszło, to zacząłeś atakować na wszystkich innych frontach. I użytkowników tutaj też osobiście. Ale jeszcze raz powtórzę, pewnie to dlatego, że nie umiem czytać dobrze po polsku.

Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Bez wątpliwości zgadzam się z twierdzeniem że wyciskanie leżąc jest najtrudniejszym bojem.

Dziękować Bogu, oświeciliście mnie!!
    I nie ma Boga oprócz Boga, a trójbój jest jego prorokiem!!
    No i co? O co Ci właściwie chodzi?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 09-06-19 o 22:40

Poczciwy dzik
    Jaką interpretację sobie wymyśliłem i do czego?
    Ja wstawiłem cytat a TY, podpalony jak oblany napalem, zacząłeś relatywizować i bronić typa jak Kmicic Częstochowy.

Do tego w nieudolny sposób, posługując się porównaniami wyssanymi chyba z najnowszego raportu WHO.

Ojej ojej, bo właściciel małej pizzerii to śmieć.

Głupotę takiego porównania obaliłem w 3 sec, coś słabo jak na takiego intelektualistę internetowego.

Sorry, ale jak dla typa świat treningu siłowego zamyka się na 3 bojach (Twoja interpretacja) i wycisk na klatę uważa za najtrudniejsze ćwiczenie to to jest przechujstwo wskazujące na solidne ograniczenie i brak horyzontów pozwalających ogarnąć, że są sporty, ćwiczenia i treningi 10x bardziej techniczne niż WYCISK NA ŁAWIE.

Dobra, powiem inaczej.
    Ktoś ma siekierę i umie tylko rozrąbać pieniek.
    Ktoś ma siekierę i tą siekierą wyciosa barak.

Ktoś ma sztangę i tą sztangą umie zrobić tylko 3 boje.
    Ktoś ma sztangę i tą sztangą zrobi rwanie.

Kumasz o co mi chodzi teraz?

Poczciwy dzik
    A jaką interpretację sobie Ty wymyśliłeś o mnie to ja nawet nie chcę przywoływać: że ja ludzi za śmieci uważam czy coś...

Na uniwerku takich metod dyskutowania uczą czy jak?
    To żeby zdać doktorat trzeba o ludziach takie nadinterpretacje wyciągać?

Ja wkleiłem cytat, dałem szyderczy komentarz - nawet nie obrażając bezpośrednio tego gościa - a Ty dorobiłeś mi garba... Nieładnie panie intelektualisto, nieładnie.

Sztywny Pal Azji
    Jaką interpretację sobie wymyśliłem i do czego?
    Ja wstawiłem cytat a TY, podpalony jak oblany napalem, zacząłeś relatywizować i bronić typa jak Kmicic Częstochowy.

Do tego w nieudolny sposób, posługując się porównaniami wyssanymi chyba z najnowszego raportu WHO.

Ojej ojej, bo właściciel małej pizzerii to śmieć.

Głupotę takiego porównania obaliłem w 3 sec, coś słabo jak na takiego intelektualistę internetowego.

Sorry, ale jak dla typa świat treningu siłowego zamyka się na 3 bojach (Twoja interpretacja) i wycisk na klatę uważa za najtrudniejsze ćwiczenie to to jest przechujstwo wskazujące na solidne ograniczenie i brak horyzontów pozwalających ogarnąć, że są sporty, ćwiczenia i treningi 10x bardziej techniczne niż WYCISK NA ŁAWIE.

Dobra, powiem inaczej.
    Ktoś ma siekierę i umie tylko rozrąbać pieniek.
    Ktoś ma siekierę i tą siekierą wyciosa barak.

Ktoś ma sztangę i tą sztangą umie zrobić tylko 3 boje.
    Ktoś ma sztangę i tą sztangą zrobi rwanie.

Kumasz o co mi chodzi teraz?
    Jak ktoś mówi o trójboju, to nie nazywa niczego innego bojem poza przysiadem, wyciskaniem i martwym ciągiem.

Nie przypominam, żeby się mówiło o uginaniu ramion "bój" albo o podciąganiu na drążku "bój".

I nie, nie kumam o co Ci chodzi. Ciągle atakujesz mnie personalnie i nadinterpretujesz ten cytat.

Pytam, gdzie on mówi, że wyciskanie jest najtrudniejsze, że wszystkich sportów na ziemi i w kosmosie? Gdzie?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 09-06-19 o 22:56

Poczciwy dzik

Przeczytaj na spokojnie 5x.

Ze sztangą można robić różne rzeczy, nie wiem dlaczego po raz kolejny rzucasz jakimiś dziwnymi przykładami.

High pull to też bój.
    Podrzut to też bój.
    Rwanie to też bój.
    Wycisk na barki to też bój.

Masz milion ćwiczeń ze sztangą o stopniu złożoności sporo większym od wycisku na ławce.

Ps. No chyba nie myślisz że trójboiści robią ze sztangą tylko 3 boje? A gdzie akcesoria? Liczysz że akcesoria to już nie są ćwiczenia/boje? Sztangi się nie używa?

Nie wiem o co walczysz i kogo bronisz, przeczytaj na spokojnie cytat to wtedy zrozumiesz.

Ps. Wodyn w wielu planach powerbuildingowych dawał podrzut i rwanie, i co, w takim planie też ławka jest najcięższa technicznie?

Sztywny Pal Azji
    Czy ten człowiek ma siebie za trójboistę? Jeśli tak, to istnieją 3 (słownie trzy) boje trójboju: przysiad, martwy ciąg i wyciskanie leżąc.

Nikt nie nazywa przysiadu przedniego bojem. Nikt nie nazywa wyciskania na skosie bojem.

Sam cytat, który wstawiłeś to pokazuje

Bez wątpliwości zgadzam się z twierdzeniem że wyciskanie leżąc jest najtrudniejszym bojem. Ilość niuansów technicznych do ogarnięcia jest zatrważająca, a sam bój jest tak naprawdę walką o nieutracenie napięcia, a z każdym opuszczonym centymetrem to napięcie rośnie, do tak chorego poziomu, że na samym dole boju naprawdę myśli się tylko żeby to olać i puścić napięcie, bo nacisk jest niesamowity. Pod tym względem siad i ciąg to pikuś, przyjemność.
    On tu porównuje te trzy ruchy. Tylko tyle i aż tyle.

Nic tu nie ma do rzeczy, że są inne ćwiczenia. Że są trudniejsze, łatwiejsze. Nie ważne co robią na akcesoria. Nie ważne, że używają sztangi. Tym bardziej nie jest ważne co Wodyn rozpisuje sobie w planach.

Poczciwy dzik
    A, tak a'propo znaczenia słowa BÓJ:

https://sjp.pwn.pl/szukaj/b%C3%B3j.html
    jedna z dwóch konkurencji w podnoszeniu ciężarów – rwanie albo podrzut

No ale internetowi znawcy i szpece oczywiście wszystko interpretują jako TRÓJBÓJ.

Od razu widać, na czym mózgi zafiksowane i jakie kto ma horyzonty

Poczciwy dzik
    Jeśli nawet chodziło mu tylko o 3 ćwiczenia to i tak, martwy czy przysiad jako ruchy angażujące wiele więcej mięśni, cun itd stoją wyżej pod kątem złożoności technicznej od wycisku.

Ale mając na forum fizjoterapeutów to chyba nietrudne do ostatecznego ustalenia, co jest trudniejsze technicznie.

I raz na zawsze warto byłoby usłyszeć, jakie ćwiczenie z ćwiczeń siłowych robionych na siłowni jest najtrudniejsze technicznie.

Tak swoją drogą, Knife kiedyś wstawiał listę ćwiczeń w kolejności od najtrudniejszego, na miejsu 1 jakoś nie widziałem wycisku leżąc...

Silent!!

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Jeśli nawet chodziło mu tylko o 3 ćwiczenia to i tak, martwy czy przysiad jako ruchy angażujące wiele więcej mięśni, cun itd stoją wyżej pod kątem złożoności technicznej od wycisku.

Ale mając na forum fizjoterapeutów to chyba nietrudne do ostatecznego ustalenia, co jest trudniejsze technicznie.

I raz na zawsze warto byłoby usłyszeć, jakie ćwiczenie z ćwiczeń siłowych robionych na siłowni jest najtrudniejsze technicznie.

Tak swoją drogą, Knife kiedyś wstawiał listę ćwiczeń w kolejności od najtrudniejszego, na miejsu 1 jakoś nie widziałem wycisku leżąc...
    Jarot aktualnie prowadzi warsztaty z techniki poszczególnych bojów. Powiem tak, na martwy ciąg jest 1 cały dzień, na siady i ławkę kolejny.
    Wg Kamila ciągi są najbardziej wymagające i ja się z nim zgadzam. To jest połączenie ruchów push/pull i synchronizacja. Dobranie pod siebie, etc.

Ławki da się nauczyć z porad z filmików w necie na niezłym poziomie, ciągów niestety nie. Takie jest moje zdanie.

Mój ranking wg trudności i energożerności to: ciągi, siady, ławka
    Ostatnio edytowane przez Mawashi ; 10-06-19 o 09:29

Poczciwy dzik
    Dla mnie też jeśli o wyciskanie chodzi to sporym utrudnieniem jest to, że po prostu nie widzę jak to robię. W ciągach mając boczne lustro nawet po złapaniu pozycji można podejrzeć jak to wygląda, w siadach też coś tam zobaczyć idzie i da się to trochę skorygować. Dużo tez pewnie będzie zależeć od mobilności danej osoby i ogólnie układu korzystnego pod konkretny bój.
    Według tego ile sił i energii na co idzie to zgadzam się z Mawashim, ale dla mnie osobiście ranking trudności to bym dał ławka, ciąg, przysiad.

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Cytat Zamieszczone przez Dzerald Zobacz posta
    Dla mnie też jeśli o wyciskanie chodzi to sporym utrudnieniem jest to, że po prostu nie widzę jak to robię. W ciągach mając boczne lustro nawet po złapaniu pozycji można podejrzeć jak to wygląda, w siadach też coś tam zobaczyć idzie i da się to trochę skorygować. Dużo tez pewnie będzie zależeć od mobilności danej osoby i ogólnie układu korzystnego pod konkretny bój.
    Według tego ile sił i energii na co idzie to zgadzam się z Mawashim, ale dla mnie osobiście ranking trudności to bym dał ławka, ciąg, przysiad.
    Właśnie czasami zastanawiam się czy umieszczenie lustra nad ławką nie byłoby ułatwieniem.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Ja nagrywam swoje ćwiczenia i mogę ocenić czy jest ok, czy nie. Podobnie z tym, czy bylo ciężko czy mi się wydaje że było ciężko.
    Zawsze dobrze jest mieć komu podesłać film do oceny - też tak robię.

Inaczej ciężko coś poprawić w technice kiedy ćwiczy się samemu.

Lustra to słaby pomysł w mojej ocenie. Szczególnie ustawiane z boku.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów