Strona 1481 z 1486 PierwszyPierwszy ... 48198113811431147114791480148114821483 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22 201 do 22 215 z 22279

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Sztywny Pal Azji Awatar Krasina
    Miętki 100% racji

A te koszulki dżiordżio ulani to z tego co obserwowałem (bo teraz już nie widuję nikogo w takich na siłowni) to głównie jacyś dzieci kupowali, gdzie ledwie im żyła na bicku wyszła, taki to target. Z resztą tam na foto widać posturę typowego nosiciela.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Zikson wiem, ale mi to przeszkadza i boli.

Dzieci uczyć należy. To podstawa.
    Zgadzam z miętkim,czas umierać

Czas mieć nadzieję na dobre wychowanie jednostek, które będą miały wpływ na innych. By zmieniła się mentalność.
    By polactwo nie oznaczało prostactwa, smutnej mordy, popychania w kolejce, wyrzucania petów przez okna bolidów, rzucania kurwami na lewo i prawo,kombinowania i robienia drugich w konia.

Chlania do porzygu przy świątecznym stole, głosowania na idiotów, braków elementarnych umiejętności samodzielnego myślenia.

Zaściankowego patriotyzmu z miodem w uszach.

Kto wierzący niech się za to pomodli.

A kto nie ma wiary niech zaczyna się bać, bo historia się lubi powtarzać.

Cytat Zamieszczone przez Krasina Zobacz posta
    Miętki 100% racji

A te koszulki dżiordżio ulani to z tego co obserwowałem (bo teraz już nie widuję nikogo w takich na siłowni) to głównie jacyś dzieci kupowali, gdzie ledwie im żyła na bicku wyszła, taki to target. Z resztą tam na foto widać posturę typowego nosiciela.
    Byś zobaczył te tabuny "dzików" z wk u mnie na siłce, to byś się dopiero posrał ze śmiechu, slimfity na nich za duże

Zikson wiem, ale mi to przeszkadza i boli.

Dzieci uczyć należy. To podstawa.
    Spoko jak bede miał swoje to na pewno zmienie podejście na takie jak Ty masz

Czas mieć nadzieję na dobre wychowanie jednostek, które będą miały wpływ na innych. By zmieniła się mentalność.
    By polactwo nie oznaczało prostactwa, smutnej mordy, popychania w kolejce, wyrzucania petów przez okna bolidów, rzucania kurwami na lewo i prawo,kombinowania i robienia drugich w konia.

Chlania do porzygu przy świątecznym stole, głosowania na idiotów, braków elementarnych umiejętności samodzielnego myślenia.

Zaściankowego patriotyzmu z miodem w uszach.

Kto wierzący niech się za to pomodli.
    Ciekawe, bo ilekroć odwiedzam kraj to wydaje się, że ludzie w Polsce coraz bardziej pozytywni i więcej uśmiechu na twarzy.

Chyba najebani nocą

Jaszczomp BF Awatar Poki
    To zupełnie inaczej niż odbierają nas za granicą. Właśnie jako coraz większe marudy, którym nic nie pasuje i najlepiej by dostali wszystko za darmo pod korek, reklamując co możliwe by najlepiej dostać całościowy zwrot podróży. Do tego mina jakby własnie ktoś z rodziny został zabity. Bardzo skłonni do awanturnictwa.

Cieszę się, że nie tylko mi przeszkadzają obszczymurki, które wyrzucają na światłach niedopałki. Czy to podlega pod śmiecenie?

Odnośnie koszulek.
    Nastolatkowie nosili 10-15 lat temu Pitt Bulla i Bad Boya.
    5 lat temu UA Superman, Batman itp.
    2 lata temu GA na przekazie.
    A teraz oświadczają jakimi są dzikami.
    Ostatnio edytowane przez Poki ; 08-01-19 o 16:44
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

To już 5 lat minęło od mody na koszulki superbohaterów UA?

Kurła, ale ten czas leci :/

dawno nie było nic mocnego:

ciekawe jakie procesy myślowe zachodzą w głowie takiego śmieszka, w momencie dodawania tego typu zdjęć.... japierdole, stary chuj, a głupi jak but
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 08-01-19 o 17:05

Pocałował się w podbrzusze, samopedał.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    dawno nie było nic mocnego:

ciekawe jakie procesy myślowe zachodzą w głowie takiego śmieszka, w momencie dodawania tego typu zdjęć.... japierdole, stary chuj, a głupi jak but
    Wygląda jak Randy Orton
    Ostatnio edytowane przez Gats ; 08-01-19 o 22:00

Takie papugi pózniej chodzą po galeriach: pół czaszki wygolone, dziary, buty czerwone, nerka - subkultura dzisiejszych czasów.

Obowiązkowy tatuaż "Only Jude ken dżadż mi"

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów