Strona 1549 z 1549 PierwszyPierwszy ... 5491049144914991539154715481549
Pokaż wyniki od 23 221 do 23 230 z 23230

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Takiego rodzynka dawno nie widzieliście.
    Ma kaloryfer, więc ma rację.
    Jak żywić się owocami
    Rodzynek nie to ananas jest.
    Wgl o czym on mówi? Coś o zwierzątkach o nie jedzenie mięsa następny znawca owocowy paker.
    Po 2 min tego bełkotu wyłączyłem to gówno bo głowa tylko boli od tego

Uwielbiam tą teorię o oblepianiu się jelit i że wtedy się nic nie wchłania. Czyli co, zarzucam 500g karkówki za każdym posiłkiem i potem jem co mi się podoba i ile mi się podoba i redukcja wyjdzie? Genialne!

Sztywny Pal Azji
    Arek Matras wrzucił. Postrzegana wielkość wacka a postrzeganie własnego ciala:
    https://www.researchgate.net/publica...qg2SZ26zTIhffo
    O takie badania nic nie robiłem. Ale by się to analizowało ze studentami na ćwiczeniach z podstaw statystyki. Oczywiście przez jedne zajęcia, bo potem byłyby skargi od urażonych (niekoniecznie tych z małym)

siwy wziąłeś nazwę wątku trochę zbyt dosłownie

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    siwy wziąłeś nazwę wątku trochę zbyt dosłownie
    Jakby się postarać, to z tych wyników skleić można historyjkę w stylu rysiokoksa, że jak ktoś ma małą pytę i jest niski to ma kompleksy i (tu manipulacja) zaczyna pakować.

To nie manipulacja, to prawdziwa prawda. Btw siwy Ty w domu ćwiczysz jakieś "obwody" teraz. Czyli rozumiem, też niski jesteś tylko się wyleczyłeś z kompleksów?

Sztywny Pal Azji
    Ja mam takie że się wstydzę nas siłownie wyjść. Zawsze miałem w papierach 180 cm, ale na starosc się pewnie skurczyłem.

Ale uznałeś że trzeba podać wzrost by na wszelki wypadek odrzucić fajkowe oskarżenia.

Zadziałałeś instynktownie lub.. skłamałeś.

Sztywny Pal Azji
    Myślę że z tego wzrostu na granicy biorą się moje socjaldemokratyczne poglądy. Chciałbym nie stoczyć sie, kiedy starość skompresuje mi kręgosłup. A może wyludzę od Was jakis podatek na wydłużanie kości xD
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; Dzisiaj o 10:55

Ma to sens.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów