Strona 1125 z 1125 PierwszyPierwszy ... 125625102510751115112311241125
Pokaż wyniki od 16 861 do 16 873 z 16873

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Cytat Zamieszczone przez Grieg Zobacz posta
    zajebać cwelińską parę

Sztywny Pal Azji Awatar LukaszDr
    O widzę, sporo o fit branży w takim razie dokładam swoją, rodzimą:
    http://www.sfd.pl/art/Fitplota/Klaud...%21-a1297.html

Dziś wyświetliło się to na sfd. Ogólnie dziewczynę znam, i mamy tutaj kolejny przykład jak tego gościa co był "nawalony jak autobus", a teraz biega z medalionami i mówi, że "zmienił swoje życie" przy okazji tracąc na oko 50kg wagi.

Jest to prosty dowód na to, jak mocno doping wpływa na życie młodych osób stosujących go w wieku dojrzewania (czyli przed 21 rokiem życia). Szczególnie psychikę. Owa dziewoja z dopingiem miała kontakt po około roku treningów, po których zdecydowała się na starty. Jak widać, 2 lata kolejnych działań pod okiem Pana Akopa, co jest znany z dodawania sobie ekstra porcji T3 w ciągu dnia w celach "możliwości" spożywania ciągłego syfu, spowodowały jej skrzywienie psychiczne.

Oczywiście artykuł przedstawia ją jako "aniołka i fit motywatorkę"... a tak się złożyło, że był planowany wobec niej pozew zbiorowy od poszkodowanych osób których "wyru%#ła" na kasę poprzez sprzedaż markowej odzieży, bez jej wysyłki oraz przyjmowanie gotówki za wykonanie treningów personalnych z góry, w "pobliskiej miejscowości" i nie wywiązanie się z obowiązków.

Totalnie popier%$)#ne to wszystko.
    Ostatnio edytowane przez LukaszDr ; Wczoraj o 16:50

"że był planowany wobec niej pozew zbiorowy od poszkodowanych osób których "wyru%#ła" na kasę"

w takim razie szkoda ze był tylko planowany i nie doszedł do skutku

Sztywny Pal Azji Awatar LukaszDr
    Miałem kiedyś screeny od poszkodowanych którzy poszukują jej i pisali "Cześć, wiesz gdzie znajdę Klaudię, po blokowała mnie wszędzie, zero kontaktu po wpłacie gotówki na jej konto" itd. itd.

I tam dwie laski się zgadały, ktoś dorzucił do wora jeszcze info o dwóch osobach i na pewnej grupie dyskutowały właśnie o tym pozwie zbiorowym... ale standardowo tu 300 tam 500zł, za mało angażujące i pewnie odpuścili. Dali się zrobić fit motywatorce, i zapłacili za motywację... a skoro takowej brak to i nie dopięli swego.
    Ostatnio edytowane przez LukaszDr ; Wczoraj o 17:13

ale po co od razu te sądy i milicjanty.
    u mnie to inaczej byśmy załatwili, jeszcze by z odsetkami oddała, a i gałkę by opierdoliła.

Poczciwy dzik
    A ja w odróżnieniu od szanownego przedmówcy, załatwiłbym jeszcze inaczej. Po prostu bym nic nie wpłacał.

co za cfana bestia^

Poczciwy dzik
    Pozory. Przez te parę lat życia, to już nie powiem co mnie boli od ruchanie przez wszechobecne skurwysyństwo.
    Ale co zrobić, może kiedyś ja przelecę "ich"
    Powiedziałem to?

żeby ich przelecieć pigułków na potencje by zbrakło w gminie...tyle tego się skurwysyństwa jest.

napisałeś.

Że Wam się kurna chce śledzić takie pierdy. Opór mi się nudzi w domu, wszedłem żeby coś poczytać, ale po kliknięciu w ten link ponad moje siły było wczytanie się w więcej niż dwa akapity. Żenadę.

Jaszczomp BF
    W przerwie od programowania można poczytać jakieś pierdoły dla odmóżdżenia

Wcale nie trzeba.

Jaszczomp BF
    Pokaż co zaprogramowałeś po za treningiem dla Adiego

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów