Strona 1100 z 1100 PierwszyPierwszy ... 100600100010501090109810991100
Pokaż wyniki od 16 486 do 16 495 z 16495

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Hejka Drodzy Klubowicze!
    Przedstawiam Wam mojego przyjaciela, a zarazem partnera biznesowego Mateusz Pietrzak, który od teraz będzie prowadził All Time Fitness oraz dbał o to, abyście dobrze się u nas czuli i trenowali pod okiem specjalistów!!!
    Jestem pewien, że Mati to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, a wszystkie zmiany jakie wprowadzi sprawią, że nasz klub będzie jeszcze lepiej funkcjonał

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Ja nie w temacie. Ty zatrudniłeś Pepa czy Karmowski?
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

pepo to ten co ma twarz ziemniaka po spotkaniu z granatem odłamkowym ?
    co tu zdjęcia były ?
    zatrudniłeś go?
    Ostatnio edytowane przez Mastif ; Wczoraj o 18:55

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Co wy w ogóle pierdolicie XD

ALL TIME FITNESS
    to mekka, jak mozecie..

Spieszę z tłumaczeniem z języka homoseksualnego na tradycyjny polski-rzymskokatolicki, a mianowicie:

Ten łysy pan z chudymi rękami, betoniarką zamiast brzucha i zerwanym cycem zatrudnił w swojej siłowni, na stanowisku menadżera tego pana z twarzą kartofla, rodem z "Chłopaki do wzięcia" za zawrotną pensje wynoszącą BAGATELA 2500PLN NETTO !!!, tym samym spełniając marzenia senne oraz zawodowe aspiracje ww., wszechstronnie wykształconego jegomościa.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; Wczoraj o 19:53

Sezonowiec
    Rysiu zdajesz sobie sprawę, że jeśli w prawdziwym życiu (zakładając, że nie kłamiesz) słoma z butów wystaje ci tak jak na tym forum, to nawet w pięciogwiazdkowym hotelu wracasz z open baru do pokoju to np. myjesz zęby "opierdzianą" szczoteczką do zębów.
    Ostatnio edytowane przez Jony8304 ; Wczoraj o 20:28
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Sztywny Pal Azji Awatar LukaszDr
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Spieszę z tłumaczeniem z języka homoseksualnego na tradycyjny polski-rzymskokatolicki, a mianowicie:

Ten łysy pan z chudymi rękami, betoniarką zamiast brzucha i zerwanym cycem zatrudnił w swojej siłowni, na stanowisku menadżera tego pana z twarzą kartofla, rodem z "Chłopaki do wzięcia" za zawrotną pensje wynoszącą BAGATELA 2500PLN NETTO !!!, tym samym spełniając marzenia senne oraz zawodowe aspiracje ww., wszechstronnie wykształconego jegomościa.
    Jak dodasz z jedno zero to i może coś w tym prawdy będzie... ale co ja tam wiem, jak po godzinach też hantle podaję

Cytat Zamieszczone przez LukaszDr Zobacz posta
    Jak dodasz z jedno zero to i może coś w tym prawdy będzie... ale co ja tam wiem, jak po godzinach też hantle podaję
    Chyba coś nie bardzo
    Karmowski już od dłuższego czasu miał swoją siłkę wystawioną na sprzedaż. Więc albo cienko mu szło albo woli zarabiać robiąc z siebie męczennika kaszy jaglanej

Łukasz, proszę Cię. Nie podążaj tą drogą i nie daj się zeszmacić. Kasą kasą, ale trochę godności trzeba mieć. A Pepek zaraz będzie wrzucał zdjęcia swojego fit stolca na fb

Sztywny Pal Azji Awatar LukaszDr
    Ale ja nigdzie nic nie gloryfikuje i nie neguję. Jestem w tym bezstronny, Wasza sprawa jakie macie podejście do Pepka, ja mam swoje i nie potrzebuje emanować tym na forum. Prostuje natomiast kwestię informacji co do analizy zarobkowej tego przedsięwzięcia, i chyba nikt nie myśli, że takie targi robi się w kwotach 4 cyfrowych . Po prostu rysio jak zwykle odrealniony, zapomniał, że w sumie Pepek jest jego ideałem "mielenia kasą" i trochę się w tym rozmija. Musi się zastanowić o co mu chodzi, bo pocisk z trenerów za 2 na rękę jest notoryczny, a i przyklaskiwanie krezusom finansowym ciągłe... a tu mamy impas
    Ostatnio edytowane przez LukaszDr ; Wczoraj o 21:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów