Strona 1128 z 1128 PierwszyPierwszy ... 128628102810781118112611271128
Pokaż wyniki od 16 906 do 16 908 z 16908

Wątek: PRZECHUJE z siłowni - upośledzeni białkiem,proteinowi rycerze, muzułmanie siłowni.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Poki francuski piesek yak mi przyszlo na mysl jak napisales z tym recznikiem ale ja to stara szkola iu potu sie nie boje...trzeba hartowac sie na bakterie pol zartem pol serio
    Mogę się zgodzić. Lubię schludność i porządek, zwracam uwagę na detale.
    Jednak o ile rozumiem, że należy się uodparniać, dlatego przykładowo w Egipcie zęby szorowałem z użyciem kranówki o tyle ścieranie potu po kimś na obiciach nie jest dla mnie komfortowe. Na bieżni też po sobie sprzątam, a nie jak inni kończę i znikam, bo przecież wyschnie.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Mogę się zgodzić. Lubię schludność i porządek, zwracam uwagę na detale.
    Jednak o ile rozumiem, że należy się uodparniać, dlatego przykładowo w Egipcie zęby szorowałem z użyciem kranówki o tyle ścieranie potu po kimś na obiciach nie jest dla mnie komfortowe. Na bieżni też po sobie sprzątam, a nie jak inni kończę i znikam, bo przecież wyschnie.
    A ja zeby szorowalem woda z butelki bo juz przechodzilem zemste faraona i nawet zemste tzw salomona w Turcji co skonczylo sie na pogotowiu i zastrzykach

Zostawianie po sobie potu na ławkach czy urządzeniach to zwykłe bydło. Należy to tępić.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów