Strona 799 z 833 PierwszyPierwszy ... 299699749789797798799800801809 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 971 do 11 985 z 12489

Wątek: PRZECHUJE z naszych siłowni - upośledzeni białkiem czyli musk w bicepsie.

Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Wolska była pierwsza, szczerze ja też chciałem tak nazwać swój fanpage, byłbym drugi, echhh głupi ja...
    Zontek trenuje

Sezonowiec Awatar TPastrana199
    Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Zontek trenuje
    męs fyzyk

Zwierzokoks
    Jeździłby wynajętymi furami, trenował z celebrytami, tefałeny, youtuby, ale na BF nie było by czasu

Wpadła ostatnio ekipa na siłkę. Z 10 dzieciaków chyba. Każdy w koszulkach Warszawski Koks, Dzik, Lakokse itd. Do tego jakieś ściągacze a kolana chuj wi po co, opaski na ręce. Jeden może wyglądał jakby trenował. Reszta tylko ludzi wkurwiała. Jeden prawie zginął jak wlazł koksowi w sztangę którą robił czachołamacze. Kurwa pierdolone zombie, które nia paczo co się w koło nich dzieje. To samo ja ostatnio robiłem klatę dość dużymi hantlami. No takimi, że jak nie dasz rady wycisnąć już to musisz puścić bo za chuj nie odłożysz. A ten jełop kurwa stoi dokładnie w miejscu gdzie się hantle spierdolą...
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

ostatnio na silce taka akcja
    'cwiczy" 2 sucholklatsow z Ajfonami i jeden do drugiego sie pyta:
    -kurcze po czym poznac ,ze mam za wysoki estradiol?
    ..obok cwiczyl koks z prawdziwego zdazenia,spokojny gosc w sumie i troche szyderczo do Niego
    -jak K**( bedziesz plakal na Rambo..
    chlopaki wzieli reczniki Treca i poszli..
    ..padlem jak to uslyszalem..

^jak jeszcze miałem klatę to ciskalem sobie w serii ładne 50, może nie tak wielki ciężar jak u Ciebie ale jak jebie na nogę to krzywdę zrobi tak czy siak, często spotykał mnie ten sam problem, robisz do odcinki a stanie kolo Ciebie taka kurwa bez honoru, prawie już srasz, klata piecze jak chuj, , chcesz gdzieś te hantle na bok odłożyć ale nie, ta kurwa będzie stała i patrzyła co się stao, jak na złość.

Właśnie to najbardziej denerwuje, że oni totalnie bazy nie czają i nie wiedzą o co chodzi. Doswiadczony od razu odejdzie, albo Ciebie ominie a Cie się ładują. Raz specjalnie wlazłem w takiego ze sztangą na plecach. Rozgrzewka była więc sobie mogłem pozwolić
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Ścięgno sarny Awatar Sznycel
    Ostatnio edytowane przez Sznycel ; 10-01-17 o 10:43

na BF zawsze mam czas <3

Kipuś - nie nawidze takich pier**** wycieczek z gimnazjum ! Ja od zawsze ćwiczyłem sam, od święta z jakimś jednym kumplem, a te kurwie przychodzą grupami 4-8 osób

Nic nowego panowie
    nic nowego

Kipuś- hantle przy wycisku to norma i nic niebezpiecznego w porownaniu do przechadzek pod sztanga jak robisz fronty w okolicach 200kg a Twoj ryj ma odcień purpury
    czy nawet przy tylnich tez sie zdarzyło ze jakiemuś chujkowi się spieszyło bardzo po talerz zawieszony na racku

Wycieczek co prawda aż tyle nie ma takich z prawdziwego zdarzenia, ale też to znam

Aż wezmę dziś telefon na salę, może się coś nagra do przechujów - wczoraj naprzykład był gość który robił chyba wszystkie możliwe błędy w przysiadzie

Cytat Zamieszczone przez Condor Zobacz posta
    Takie małolaty to uwielbiają kokietować, a jak przyjdzie co do czego to uciekają ... jak najdalej od takich a najlepjej od wszystkich bo i po co chłopu baba. W sumie to jeszcze dziecko i wielu facetów nie ukuje ale mogą sami być ukuci i to na wiele lat .
    Dlatego dobrze być na teściu,nawet jak zalejesz to nic nie urośnie

Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Teściowa "ukradkiem" zdjęcie robiła ? xD

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    Dlatego dobrze być na teściu,nawet jak zalejesz to nic nie urośnie
    Poważnie tak myślisz, czy to takie śmieszki? :-)

Myśli poważnie

Ewentualnie colą przepłucze.

grubo

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów