Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 141

Wątek: [ART] Zasada 100 g węglowodanów dziennie

Sztywny Pal Azji
    ladowania musza byc w dni wolne od treningu czy bez znaczenia?

skasowany
    Guest
    ja zrobiłem po 6 tyg , ale to ja .

chyba , że cukier spadł i dostawałem korby na punkcie jedzenia to jakiś owoc , najczęściej grejpfrut .
    Ostatnio edytowane przez skasowany ; 06-07-12 o 16:13

Sztywny Pal Azji
    ok ale pytanie bylo w jaki dzien(treningowy lub nie) a nie po ilu dniach - to jakos sobie sam ewentualnie dobiore.

skasowany
    Guest
    To , kiedy i jak chcesz zrobić ładowanie i jak ono ma być długie to zależne jest od Twoich potrzeb .Po paru tygodniach to nie naładujesz się jednym czy 2 posiłkami . To trzeba podjeść z 2-3 dni iyd.

Im dłużej nie będzie ładowania , tym szybciej pozbywasz się tłuszczu i mięśni , ale to też zależy od metabolizmu i czy są aeroby czy ich niema .

Soja-Turbo-Power Awatar Solaros
    2-3dni?

chyba nie kazdy sie z tym zgodzi

mozna 1 posilek
    mozna 2
    mozna caly dzien czysto
    mozna na smieciach
    mozna 36 czy 48h ( ud ma ile? 36h?)
    tyle ze to jest cala dieta,wszystkie zalozenie + trening a nie samo low carb czy -200kcal

wszystko zalezy nie tyle od tego ile sie jest na low carb/no carb - bo to warunek konieczny!
    a nie samo bycie na diecie,bo mozna byc na diecie i miec 500g wegli - a nie o to chodzi

tyle co zalezy od poziomu % bf!
    spory % - robisz rzadko + czyste
    maly % - robisz czesto i mozesz smieci/choc nie musisz

tez nie do konca prawda jest to ze im dluzej na diecie (no carb) tym szybciej fat leci - tu do gry wchodzi taki hormon jak lepytna na przyklad
    im dluzej na nocarb - tym leptyna spad -> tym progres slabszy pomomo tego ze nie jemy wegli -> wiec ten czit/te ladowania
    Ostatnio edytowane przez Solaros ; 06-07-12 o 20:07
    most everything "works," but just because something works well for certain populations doesn't necessarily mean it's ideally suited to reach your goals
    nie odpowiadam na pm!

skasowany
    Guest
    mi zajęło 2 dni aby się naładować , szło w te 2 dni prawie po 200-350 węgli , spuchłem w sobotę 3 kg i niedzielę kolejne 2kg , więc wiem co mówię . Ale to przez T3 i bardzo duże ilości aerobów , dodatkowo taka małą ilość Kcal . Glikogen wypłukany z mięśni do zera , człowiek robi się płaski . Więc takie łądowanię dobrze sobie rozłożyć na 2-3 dni .

Na ECA czegoś takiego spróbuj , gdzieś tu się przewinęło że będziesz ECA brał , nieważne . tylko zrób ładowania w offie od ECA .

w off'ie w sensie?
    w ten dzien mam nie brac eca?

mozna i tak robic ladowanie - myslalem ze w kazdy dzine ladujesz po kilogramie,nieporozumienie

ja zazwyczaj robie ~10h,laduje ile wlezie - zazwyczaj spie po 4h,bedze sie jem i ide spac,bedze sie jem co mam pod reką i spie znowu

nie wiem nie liczylem dawno - ale tak po 800g spokojnie podchodzi (mysle)
    most everything "works," but just because something works well for certain populations doesn't necessarily mean it's ideally suited to reach your goals
    nie odpowiadam na pm!

Ścięgno sarny
    Cytat Zamieszczone przez LukaszK Zobacz posta
    Nie wiem jaka jest Twoja aktywność fizyczna, ale myślę, że Twoje zapotrzebowanie kaloryczne może być wyższe niż 1800 kcal.

Generalnie nie należy przekraczać dziennego zapotrzebowania kalorycznego, jeśli nie chcemy zwiększać masy ciała. Przy zasugerowanej wyżej ilości białka i węglowodanów oraz odpowiedniej kompozycji posiłków być może nie będziesz przekraczał zapotrzebowania bez dokładnego liczenia kalorii. Jest na to spora szansa, ale nie jest to pewne.
    http://www.body-factory.pl/showthrea...d=1#post408121

To moj maly dziennik treningowy, w nim jest kila fotek i opis treningu jak i plan dnia pozdrawiam

skasowany
    Guest
    bierzesz tak długo ECA do puki działa i jest sens je brać , potem odstawiasz i robisz ładowanie o to mi chodziło .

?

czyli np 2miechy jechac na no carb i potem odstawic eca i zrobic ladowanie?
    skad taki pomysl?
    2miechy bez ladowania?
    czy o co innego nadal Co chodzi?
    nie odpowiadam na pm!

skasowany
    Guest
    jak byś 2 miechy leciał na takich węglach i robił aeroby to by niewiele z Ciebie zostało . W zasadzie jak się dotniesz to będzie trzeba poświęcić 2-3 cm w łapie , ale to też zależy na ile chcesz się wyciąć .

Ile działa efektywnie ECA bez podbijania dawek do kosmicznych rozmiarów ?? 2-3 tygodnie chyba , nie wiem ja nie używam efedryny .

zrób 3-4 tygodnie bez ładowania ale patrz też w lustro jak będzie w raz tłuszczem lecieć już sporo mięśni to czas na ładowanie . Trudno powiedzieć kiedy to będzie , indywidualna sprawa i zależy od paru rzeczy .

kiedy mam robic ladowanie ja dobrze wiem - ale zrozumielem ze mam nie laczyc eca z ladowaniami (o czym pierwszy raz slyszalem,ale nie zaglebialem sie w temat zbytnio)
    myslalem ze sa jakies powody ku temu,ale nie ma

co i jak mam robic z ladowaniami to wiem

pozdro
    nie odpowiadam na pm!

Sztywny Pal Azji
    Solar rob ladowanie standardowo jak wynika z twojego planu.branie lub nie eca w ten dzien nie ma znaczenia o ile dasz rade zjesc tyle ile potrzebujesz zeby sie naladowac.biorac eca mozna miec problem ze zjedzeniem zalozonej ilosci wegli z racji mocnego ograniczenia apetytu a po co sobie robic pod gorke.jeden dzien off ladowanie odpoczynek odespanie nic nie zmieni w calym planie a moze wiele pomoc.
    eca efektywnia dziala caly czas mimo stalej dawki kwestia dodawania mg jest indywidualna i zalezy od tego co kto chce osiagnac(pobudzenie, zwiekszenie efektow) przyzwyczajenie zwiekszenie tolerancji dotyczy tylko skutkow ubocznych(pobudzenie przyspieszona akcja serca, problemy ze snem) a nie wlasciwego dzialania termogenicznego.

podsumowujac eca dziala caly czas mimo zaniku skutkow ubocznych(badz co badz przez niektorych porzadanych).osobicie stosowalem eca nawet do 8 tyg i mialem wrazenie ze z uplywem czasu dziala na mnie co raz lepiej a skutki uboczne ustepuja.
    Ostatnio edytowane przez Mumino222 ; 08-07-12 o 15:39

dzis wzialem 1kaps hellfire - ćpalnia kurfa,ćpalnia!

siedze i sie zastanawiam gdzie jestem,czucie podobne jak w pierwsze dni po starym venomie - ale bez zaiech

minelo juz jakies 3-4h?
    i nadal jazda
    nie odpowiadam na pm!

Sztywny Pal Azji
    jak wypada w porownaniu do Sx od wojtexa? bo mnie siekierka robi niemilosiernie i tez trzyma z 6-8h

ciekawe czy w srodku nie ma jakiejs dosypki... suchosc w ustach jest? hamuje bardzo apetyt?
    Ostatnio edytowane przez Mumino222 ; 08-07-12 o 16:04

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów