Strona 89 z 92 PierwszyPierwszy ... 39798788899091 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 321 do 1 335 z 1379

Wątek: Promocje w sieciach dyskontowych i nie tylko

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Burgery z Lidla amerykańskie bardzo zacne i żelki jelly beans, just cała paka poszla a miał być low carb
    To nie są te co mają 75% mięsa? Ostatni się naciąłem na takiego, ponieważ zawsze w lidlu były dobre to wziąłem na szybki. W domu się okazało że gówno, woda leciała ma patelni. Amerykańskie z jalapeno.

Ps te ciastka pakowane w długie opakowania (z tygodnia amerykańskiego) słabe.

W Biedronce są teraz zajebiste ciastka z masłem orzechowym. Nie pamiętam nazwy, ale mają opakowanie z motywem amerykanckiej flagi. Pycha!

Zacne potwierdzam

No te ciacha z masłem orzechowym z biedry to już od dłuższego czasu są w moim jadłospisie. Myślałem, że to pozostałość z jakiejś akcji tematycznej ale raczej nie bo ciągle są nowe dostawy. Tyle, że opakowanie duże a ciastek mało...

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    To nie są te co mają 75% mięsa? Ostatni się naciąłem na takiego, ponieważ zawsze w lidlu były dobre to wziąłem na szybki. W domu się okazało że gówno, woda leciała ma patelni. Amerykańskie z jalapeno.

Ps te ciastka pakowane w długie opakowania (z tygodnia amerykańskiego) słabe.

Nie, te mają 98% wolowinki

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    W biedrze za 3,50 pojawiła się czekolada z tylko 10 gramami cukru,reszta to Malitol.Pura vida czy jakoś tak się zwie i pod marką że bez dodatku cukrów.

U mnie 3.99, jest jeszcze wersja z migdałami.
    Ostatnio edytowane przez log ; 11-10-17 o 13:40

Uważaj na bąki
    Ostatnio edytowane przez Jabra ; 11-10-17 o 14:16

W przypadku maltitolu bąki to najmniejszy problem

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Biedronka
    Filet z piersi kurczaka 7,75zl/kg (max 3kg),
    Ostatnio edytowane przez Poki ; 19-10-17 o 08:11
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jaszczomp BF
    Tak ale przy zakupach powyżej 99zł

W lidlu od dziś po 9,9zł za kg.

w momencie jak pisaliscie te posty to juz pewnie puste chlodziarki w sklepach - ostatnio u mnie w lidlu rozeszly sie w 2 godziny po otwarciu sklepu

czyli znowu gdzieś jakiś pomór drobiu był.

Jaszczomp BF
    W Lidlu możliwe, na te Biedronkowe 3kg przy zakupach za min 99zł pewnie nie będzie takiego zbytu przez ten limit.

Dwuskładnikowy PolishFitnesfreak od rana jeździ podobno po wszystkich lidlach VW Crafterem i zbiera żniwa.

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    W Lidlu możliwe, na te Biedronkowe 3kg przy zakupach za min 99zł pewnie nie będzie takiego zbytu przez ten limit.

Dwuskładnikowy PolishFitnesfreak od rana jeździ podobno po wszystkich lidlach VW Crafterem i zbiera żniwa.
    A niech żre to gówno i dalej będzie sam wyglądał jak gówno
    Świeża pierś z kurczaka jest paskudna, a taka wyjęta z zamrażalnika po 2 miesiącach leżenia, to nadaje się tylko i wyłącznie dla psa.
    Jakość mięsa w Biedronce to dramat. W ciągu miesiąca chodziłem 4x z reklamacją- 2x z kaczką (tydzień do terminu a jebała trupem i była zielona) i 2 z kurczakiem w wolnego chowu czy tam wybiegu (1 śmierdział i drugi miał w środku płuca, jelita itp itp. do tego jebał, a jako gratis znalazłem w środku kawałek czaszki (!?). Producent tego pseudo mięsa, Drosed ma to wszystko w dupie i jako refundację kosztów chciał mi wysłać puszki z jakimś pieprzonym pasztetem, gdzie skład to w 60% MOM
    Lidl jeszcze jakoś trzyma poziom, ale i tak jem głównie wieprzowinę kupioną z miejscowej masarni

U mnie o dziwo od rana janusze na cycki w Lidlu się nie zrucili,na spokojnie wziąłem 30 kg Żartuje 3 kg tak na wszelki wypadek

Uprawnienia umieszczania postów